Honor uvádí v ČR novou vlajkovou loď - výkonný Honor 6+

InfoTech |

Značka chytrých mobilních telefonů a příslušenství Honor uvádí na český trh novou vlajkovou loď - 5,5" smartphone Honor 6+.

Honor uvádí v ČR novou vlajkovou loď - výkonný Honor 6+Honor 6+ vyniká rychlým 8+1jádrovým procesorem, 3GB pamětí RAM, 32GB ROM, až dvoudenní výdrží baterie, elegantním vzhledem a odolným šasi. Jedinečný je hlavní fotoaparát s dvěma paralelními čočkami 8 MPx. Honor 6+ ocení uživatelé vyžadující permanentní online přístup, podporu dual-SIM, kvalitní FullHD LCD displej a špičkový fotoaparát.

Honor

Hlavní přednosti nového smartphonu Honor 6+:

  • hlavní fotoaparát se dvěma paralelními čočkami 8 MPx (tzv. eagle eye) umožňující maximální rozlišení 13 MPx a přední fotoaparát 8 MPx
  • procesor Kirin925 s 8+1 jádry, 3GB pamět RAM a 32 GB ROM
  • velkokapacitní 3 600mAh baterie se systémem Smart Power 2.5 s výdrží až dva dny při běžné zátěži
  • FullHD LCD display s vysokým kontrastem 1 500:1 a barevnou sytostí 85 %
  • dual-SIM pro dvě nezávislé SIM karty
  • poměr displeje k tělu přístroje 78,2 %

Hlavní fotoaparát se dvěma paralelními čočkami 8MPx

Honor 6+ je první chytrý telefon řady Honor, který nabízí hlavní fotoaparát se dvěma paralelními čočkami (tzv. eagle eye), každou s rozlišením 8 MPx, které dohromady poskládají snímek s rozlišením až 13 Mpx. Pomocí triangulačnímu principu dosahuje rychlost ostření 0,1 s. Díky dvojici čoček a patentovanému systému 3IE Algorithmic Engine mají fotografie větší obrazovou kvalitu s vyššími detaily, větší bohatost barev a minimum šumu. Uživatelé mohou kreativně využít různé hloubky ostrosti (zaostření na objekt s rozmazaným pozadím). Zajímavá je funkce přeostření již vyfoceného obrázku z popředí na pozadí a naopak (z jedné fotografie tak uživatel udělá dvě s rozdílnou kompozicí).

Rychlý procesor s 8+1 jádry

Honor 6+ disponuje procesorem Kirin925, osazeným 8+1 jádry. Pomocí inteligentního řízení spotřeby je „extra“ jádro využíváno v rámci úspor energie při potřebě nízkého energetického výkonu přístroje (například pro chod aplikací na pozadí). Rychlost přístroje umocňuje 3GB operační paměť RAM. Vnitřní paměť ROM dosahuje 32 GB a lze ji rozšířit skrze MicroSD slot o dalších 128 GB.

Výdrž baterie až dva dny, podpora DUAL-SIM a nabíjení dalších zařízení

Až dva dny běžného provozu bez nabití umožňuje baterie o kapacitě 3 600 mAh. Dlouhé výdrži napomáhají i vysoká energetická hustota baterie a systém Smart Power 2.5, díky nimž dochází až k 30% energetické úspoře. Honor 6+ nově nabízí možnost dobíjení jiných zařízení skrze vlastní baterii. Uživatelé s více tarify ocení podporu DUAL-SIM s automatickým i manuálním přepínáním například při využívání SIM karty pro soukromé a pracovní účely nebo při lepším pokrytí signálu jedné ze SIM karet.

Cena a dostupnost

V České republice je chytrý telefon Honor 6+ dostupný za koncovou cenu 11 599 Kč s DPH. Úvodní foto: HonorKomentáře