HTC Incredible S v prodeji od 10. března

InfoTech |

Společnost HTC dnes potvrdila dostupnost prvního z pětice smartphonů, které minulý měsíc představila na Mobile World Congress v Barceloně - Incredible S.

HTC Incredible S v prodeji od 10. březnaModel HTC Incredible S se 4“ displejem si budou moci zákazníci zakoupit již tento čtvrtek 10. března ve značkové prodejně HTC v pražské ulici Na Poříčí 24. Telefon bude k dispozici za doporučenou cenu 12499 Kč včetně DPH. V rámci promoakce získají první majitelé nového telefonu zdarma 32 GB Micro SDHC kartu včetně USB čtečky. Díky ní a velkému displeji bude telefon ideálním zařízením pro offline mapové podklady automobilových navigací nebo pro sledování oblíbených seriálů. Akce platí do vyprodání zásob.

HTC Incredible S je postaven na platformě Android 2.2 a v pevném těle se 4“ Super-LCD displejem nabídne gigahertzový Qualcomm Snapdragon MSM8255 procesor. Ten oproti dřívější generaci poskytuje až o 40 % menší energetickou náročnost a vyšší výkon. Občasní fotografové smad ocení 8 MPx fotoaparát s dvojicí přisvětlovacích LED diod. Pro videovolání je nad displejem na čelní straně telefonu umístěna 1,3 MPx kamera. HTC Incredible S podporuje také záznam videa v HD rozlišení 720p a telefon je vybaven akumulátorem s kapacitou 1450 mAh.

HTC Incredible S
Komentáře