HyperX odhaluje herní headset Cloud Alpha

InfoTech |

Headset Cloud Alpha je jako první ve své kategorii vybaven dvoukomorovou technologií

HyperX odhaluje herní headset Cloud AlphaModel Cloud Alpha zachovává DNA předchozích headsetů značky HyperX, jež získaly mnohá ocenění, protože dobře sedí na hlavě a poskytují vysoké pohodlí i při dlouhých herních soubojích. Má bohatý prokreslený zvuk, což vám umožní jemně vnímat prostor a orientovat se v něm.

HyperX

HyperX používá drivery o průměru 50 mm a dvě komory, které umožňují oddělit basy od středových a vysokých frekvencí a vytvořit dynamický zvuk, díky němuž se do hraní, hudby a filmů úplně ponoříte. Headset Cloud Alpha byl navržen tak, abyste měli co největší pohodlí i během dlouhých hodin hraní, a využívá k tomu náušníky ze speciální pěny s tvarovou pamětí, kterou vyvinula divize HyperX, širší hlavový pás s měkčí a poddajnější umělou kůží a hliníkový rám s odolnou a přitom odlehčenou konstrukcí. Headset má odnímatelný kabel, na kterém jsou ovládací prvky zvuku, takže hráči mohou upravovat hlasitost a vypnout mikrofon přímo na kabelu, ať již budou hrát na kterékoli z těchto kompatibilních platforem: PC, PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S, Mac, mobilním telefonu, Nintendo Switch a systémech pro virtuální realitu se sluchátkovým výstupem jack 3,5 mm. Jelikož headset Cloud Alpha hráčům nabízí vynikající kvalitu snímání hlasu a špičkový zvuk, který pomáhá komunikovat v rámci herního týmu, má certifikace TeamSpeak a Discord Certified.

Dostupnost

Uvedení headsetu Cloud Alpha se plánuje na 25. září za maloobchodní cenu 2 699 Kč doporučenou výrobcem.Úvodní foto: HyperXKomentáře