Kapesní tiskárna pro okamžitý tisk fotek ze smartphonů

InfoTech |

FUJIFILM představil kapesní tiskárnu instax mini Link, která dokáže ihned vytisknout fotografie ze smartphonů nebo digitálních fotoaparátů

Kapesní tiskárna pro okamžitý tisk fotek ze smartphonůStylová a snadno ovladatelná novinka nabízí i mnoho zábavných funkcí, jako jsou Match test (hodíte se k sobě?), Party Print (více kamarádů připojených k tiskárně), Frame Print (různé druhy rámečků), Collage Print (koláže fotek) nebo Video Print (tisk nejlepšího okamžiku z videa). 

FUJIFILM

Link je nejnovější kapesní tiskárna z řady Instax pro okamžitý a snadný tisk kvalitních fotografií ze smartphonů, se kterými se propojí pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Stačí jen stáhnout si do chytrého telefonu aplikaci instax mini Link, připojit k tiskárně a zábava může začít.

Novinka umožňuje tisknout vzpomínky a videa ze smartphonů s operačním systémem Android nebo iOS v řádu sekund. Na jedno nabití dokáže vytisknout až 100 snímků a tisk jedné fotky zabere pouhých 12 sekund. Instax mini Link má dva základní režimy. Print Mode se automaticky nastaví, když je tiskárna v horizontálně poloze (nastojato), což indikuje modře svítící tlačítko tiskárny. Fun Mode se aktivuje, když je zařízení v horizontální poloze (vleže) a tlačítko svítí oranžově. Problém není ani opakovaný tisk jedné fotografie - stačí jen otočit tiskárnu směrem dolů a zmáčknout tlačítko.

Vedle toho je k dispozici díky speciální mobilní aplikaci i celá řada zábavných funkcí. Match Test zjistí na základě selfie fotek, jak se k sobě s další osobou hodíte. Originální fotky si můžete pořídit, když zapojíte až pět přátel, a každý z nich nahraje do aplikace vlastní výtvor. Nechybí ani různé druhy rámečků (Frame Print) a když chcete vytvořit zajímavou koláž z více fotek najednou nebo rozdělit jednu fotky na dvě, je tu funkce Collage Print. Oceníte také funkci Video Print, pomocí které vyberete z vašeho videa ten nejlepší snímek, který pak vytisknete.

Dostupnost a cena

Tiskárna instax mini Link se v Česku prodává ve třech barevných provedeních (růžové, bílé a modré) za 2 999 Kč s DPH.Úvodní foto: FUJIFILMKomentáře