Když záloha, tak na úložiště s pořádným prostorem - Iomega EZ Media and Backup Center

InfoTech |

Nová síťová úložiště z produkce Iomegy nabídnou kromě dostatečné kapacity také funkci DLNA, možnost stahování torrentů či přístup ke cloudovému úložišti.

Když záloha, tak na úložiště s pořádným prostorem - Iomega EZ Media and Backup CenterIomega EZ Media and Backup Center je nové úložiště společnosti Iomega pro domácí sítě, které za rozumnou cenu nabídne množství užitečných funkcí. Umožňuje snadné sdílení a přístup k souborům, fotografiím, videím a hudbě ve všech počítačích ve vaší domácí síti. Díky technologii Iomega Personal Cloud a mobilní aplikaci Iomega Link pro zařízení se systémem Apple iOS (je dostupná zdarma ke stažení) můžete navíc obsah sdílet také s rodinou a přáteli.

Úložiště EZ Media & Backup Center má vestavěný multimediální server AV Media Server s podporou standardu UPnP a certifikací DLNA a server iTunes. Umožňuje tak snadné sdílení obsahu mezi počítači a dalšími zařízeními pro digitální média, jako jsou herní konzole, rámečky pro digitální fotografie a televize umístěné v síti. Uživatelé navíc mohou automaticky publikovat soubory v sítích Facebook, YouTube a Flickr nebo pomocí funkce Iomega Active Folders vytvářet prezentace na míru a rozesílat je e-mailem. Uživatelé platformy Apple pak mají k dispozici podporu systému Time Machine. Zařízení nabízí také podporu torrentů, která umožňuje snadné a rychlé stahování větších multimediálních souborů bez nutnosti použít počítač.

iomega EZ Media and Backup Center

Technologie Iomega Personal Cloud, dodávaná zdarma k novým zařízením Iomega EZ Media and Backup Center, představuje jedinečné řešení, které chrání vaše digitální soubory a zároveň k nim umožňuje přístup odkudkoli na světě. Technologie Iomega Personal Cloud vám prostřednictvím Internetu zpřístupní veškerý obsah ve vaší domácí síti, jako byste byli doma. Dává vám tak možnost vzdáleného přístupu k souborům a informacím přes Internet a vytváří zabezpečené připojení, které dovoluje sdílet tento obsah s přáteli, rodinou nebo dalšími uživateli, které určíte. Neplatíte přitom žádné měsíční poplatky ani předplatné.

Ptáte-li se na kapacitu, úložiště EZ Media & Backup Center bude dostupné ve variantách s kapacitou 1 TB, 2 TB a 3 TB. Zařízení je již v ČR dostupné a v e-shopech jej můžete pořídit za cenu okolo 4 100 Kč (1 TB), 5 200 Kč (2 TB) a 7 300 Kč (3 TB).

 

Zdroj: TZ IomegaÚvodní foto: IomegaKomentáře