Lehká klávesnice k notebooku Logitech K360

InfoTech |

Logitech Wireless Keyboard K360 nabízí prostorově úsporný design, klasické rozložení kláves a tříletou životnost baterie.

Lehká klávesnice k notebooku Logitech K360Logitech představil pohodlnou kompaktní klávesnici, která umožní mít větší komfort s notebookem nebo netbookem díky rozložení kláves běžnému u stolních počítačů. Klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360 byla navržena tak, aby ušetřila místo, a tak je o 20 procent menší než standardní klávesnice.

Klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360 zajistí údajně prakticky bezstarostný provoz, protože má (v závislosti na použití) životnost baterie až tři roky a nastavení typu plug-and-play, s nímž se připojíte za pouhých několik sekund.  Pokročilá technologie 2,4 GHz bezdrátového připojení od Logitechu nabízí bezdrátové pohodlí a volnost.

Kromě toho má miniaturní přijímač Logitech Unifying tak malé rozměry, že může zůstat trvale ve vašem notebooku a není nutné jej odpojovat, když jste na cestách. Můžete také snadno přidat další kompatibilní myš, klávesnici nebo doplňkovou číselnou klávesnici, aniž byste se museli starat o další USB přijímače.

Klávesnice Logitech Wireless Keyboard K360 by měla být dostupná v Evropě od července za doporučenou maloobchodní cenu 749 Kč.

Logitech K360

Logitech K360
Komentáře