Lenovo K5 Note s tělem z broušeného kovu

InfoTech |

Lenovo představuje další přírůstek do své rodiny chytrých telefonů, smartphone Lenovo K5 Note

Lenovo K5 Note s tělem z broušeného kovuV elegantním těle z broušeného kovu skrývá osmijádrový procesor, vynikající obraz a zvuk společně s 3GB operační pamětí. Nejen díky této výbavě zaujme K5 Note všechny uživatele, kteří hledají stylový telefon pro maximální zábavu.

Lenovo

Lenovo K5 Note, vybavený operačním systémem Android 5.1 Lollipop, má širokoúhlý 5,5palcovým Full HD IPS displejem. V kombinaci se zvukem podpořeným technologií Dolby Atmos a audio kodekem Wolfson představuje tento smartphone zařízení vhodné i pro fanoušky multimédiálního obsahu. Baterie s kapacitou 3 500 mAh umožní užít si celý den používání i přehrání více filmů na jediné nabití.

O plynulý chod smartphonu při hraní náročných her, používání více aplikací najednou nebo sledování filmů se stará výkonný osmijádrový procesor a operační paměť s kapacitou 3 GB. Dostatek místa pro fotografie, videa a dokumenty zajistí vnitřní 32GB úložiště, které je možné pomocí microSD karty rozšířit až na 128 GB. Nechybí ani snímač otisků prstů umožňující jednoduchou a bezpečnou autentizaci a zabezpečení dat. Lenovo K5 Note podporuje také využití dvou SIM karet najednou, což umožní uživatelům snadné oddělení pracovních povinností a soukromého života při používání jednoho zařízení.

Novinka mezi smartphony Lenovo přichází v elegantním zlatém a stříbrném barevném provedení. Tělo má vytvořené z broušeného kovu, takže na první pohled působí stylově, a přitom je odolný proti poškrábání. Přední  fotoaparát má rozlišení 8 Mpx a zadní 13 Mpx.

Kromě zabudovaného snímače otisků prstů se o zabezpečení zařízení a optimalizaci výkonu postará sada přeinstalovaných aplikací Lenovo DOit. Bez nutnosti využití datového připojení nebo Wi-Fi je možné sdílet fotky a jiná data pomocí aplikace SHAREit. Zálohu všech důležitých dokumentů zajišťuje program SYNCit, který uloží kontakty, SMS zprávy, data a historii volání do cloudového úložiště. CLONEit zase přenese všechna stará data do nového telefonu Lenovo.

Dostupnost a cena

Smartphone Lenovo K5 Note je a našem trhu dostupný za cenu od 6 499 Kč včetně DPH.Úvodní foto: LenovoKomentáře