Lenovo přináší novou generaci YOGA tabletů

InfoTech |

Jsou jimi tablety YOGA Tab 3 v 8- a 10palcovém provedení

Lenovo přináší novou generaci YOGA tabletů 

Nové modely si zachovaly charakteristický vícerežimový design a zároveň přináší inovativní prvky, jako například technologii AnyPen pro pohodlnější psaní nebo jedinečný fotoaparát, jehož konstrukce umožňuje rotaci čočky až o 180 stupňů. Oba modely je navíc možné pořídit v konfiguraci s podporou vysokorychlostního připojení LTE (4G).

 Lenovo

Oba modely z nové generace tabletů YOGA přichází se známými čtyřmi režimy použití Podrž, Postav, Polož a Pověs a vylepšeným stojánkem, který dává tabletu větší stabilitu pro práci i zábavu. I přes svou nízkou váhu jsou oba modely vybaveny výkonným hardwarem, jehož součástí je také baterie s výdrží až 20 hodin na jedno nabití.

Jasný 8palcový nebo 10palcový HD displej s IPS technologií má nyní sytější obraz. Pro ozvučení slouží dva zabudované JBL reproduktory s technologií virtuálního prostorového zvuku Dolby Atmos. Dostatečný výkon pro přehrávání multimédií, hry či práci přináší tabletům kombinace výkonného čtyřjádrového procesoru spolu s 1 GB RAM a operačním systémem Android.

Tablety Lenovo YOGA Tab 3 disponují také 8Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením. Hlavní předností tohoto fotoaparátu je však možnost otočení až o 180 stupňů. Díky tomu mohou uživatelé pořídit snímky nebo natočit video z dříve nemožných úhlů a poté fotoaparát jednoduše otočit a vyfotit si s přáteli selfie s pomocí gest.

Díky vnitřnímu slotu na micro SIM kartu mohou uživatelé s modelem podporujícím LTE připojení v případě potřeby s tabletem také telefonovat. Pro pohodlnější práci bez nutnosti používat speciální stylus ocení uživatelé technologii AnyPen. Ta umožňuje oběma modelům Lenovo YOGA Tab 3 ovládat obrazovku tabletu kromě prsty také jakýmkoliv vodivým předmětem, jako je například pero či tužka. 

Tablety YOGA Tab 3 v 8palcovém a 10palcovém provedení jsou na českém trhu dostupné za cenu od 4 999 Kč, respektive 5 999 Kč včetně DPH.Úvodní foto: LenovoKomentáře