Lenovo vstupuje do nové éry mobilních pracovních stanic

InfoTech |

ThinkPad P50 a ThinkPad P70 se vyznačují vysokým výkonem a spolehlivostí

Lenovo vstupuje do nové éry mobilních pracovních stanicLenovo ThinkPad P70 je určen především pro náročné uživatele. Se svým 17palcovým UHD 4K displejem nebo volitelným dotykovým Full HD displejem představuje tento notebook další mobilní pracovní stanici ze série ThinkPad.

Lenovo

ThinkPad P70 může obsahovat až 64GB DDR4 ECC paměti a zvládne pracovat až se čtyřmi úložišti zároveň. Navíc využívá SSD s kapacitou až 1 TB a nejnovější technologií PCIe pro rychlost zápisu až pětkrát vyšší než poskytují současné technologie SATA. Pro ještě rychlejší konektivitu nabízí notebook ThinkPad P70 dva porty Intel Thunderbolt 3 s extrémně vysokou propustností.

Notebook Lenovo ThinkPad P50 je dosud nejtenčím a nejlehčím profesionálním notebookem z rodiny produktů ThinkPad. Tento notebook je se svým 15,6palcovým UHDK displejem, certifikací pro práci s aplikacemi v rámci ISV a další profesionální výbavou určen pro všechny, kteří pro svou práci potřebují především vysoký výkon. Jako nástupce modelu ThinkPad W541 staví P50 na inovacích a účelném designu špičkových mobilních pracovních stanic Lenovo ThinkPad.

Oba notebooky Lenovo ThinkPad P50 a P70 prošly armádním testováním podle standardů Mil-SPEC se zaměřením na vysokou odolnost. Zároveň jsou osazeny nejsofistikovanější výbavou, kterou současné profesionální notebooky a mobilní pracovní stanice nabízí. Jde také o první zařízení s novým procesorem Intel Xeon E3-1500M v5, který poskytuje maximální výkon a rychlou odezvu pro plynulou práci s těmi nejnáročnějšími programy.

Oba notebooky disponují i novými grafickými kartami NVIDIA Quadro pro bezkonkurenční grafické schopnosti. Řada ThinkPad P má rovněž grafickou kalibraci X-Rite Pantone, která zajišťuje, aby kvalita barev zůstala během celého životního cyklu zařízení na špičkové úrovni. O spolehlivý odvod tepla se postará inovativní systém chlazení FLEX Performance Cooling. Konstrukce dvojitého ventilátoru umožňuje notebookům ThinkPad P50 a P70 lepší chlazení, tišší provoz a větší výkon.

Notebooky ThinkPad P50 a ThinkPad P70 budou na českém trhu dostupné letos v prosinci, jejich ceny zatím nebyly stanoveny.Úvodní foto: LenovoKomentáře