LG Arena se začala prodávat v ČR

InfoTech |

Počínaje prvním aprílovým dnem, můžete si u T-Mobilu nebo Vodafone pořídit letošní vlajkovou loď LG - model Arena KM900, který je postaven okolo nového 3D rozhraní.

LG Arena se začala prodávat v ČRTelefon nedávno představený v Barceloně se tak nyní dostává i na náš trh. Telefonu je proveden v kombinací kovu a temperovaného skla se zvýšenou odolností. Jako rozhraní je tentokrát uživateli nabídnuto prostorové menu ve tvaru kostky s přehledně uspořádanými spouštěcími ikonami, které reagují na dotyk prstů a umožňují pohyb ve svislém i vodorovném směru.

 


Telefon osloví potencionální kupce především výborným obrazem, dokonalým zvukem a dalšími multimediálními funkcemi. Majitel telefonu tak není jen pasivním příjemcem multimediálního obsahu, ale díky vestavěnému 5megapixelovému fotoaparátu s optikou Schneider Kreuznach, se stává i jeho tvůrcem. Fotoaparát pracuje v manuálním nebo automatickém režimu a kromě statických obrázků nabízí možnosti snímání pomalých i rychlých videosekvencí. Snímky a videa z fotoaparátu, nebo materiály získané z internetu či počítače mohou být jednoduše přehrávány i na televizorech s velkou úhlopříčkou. Audiovýstup s univerzálním, 3,5mm jack konektorem slouží k připojení jakýchkoliv sluchátek, s nimiž si posluchač vychutná kvalitní Dolby Mobile Surround zvuk.

Pro ukládání uživatelských dat je telefon LG Arena vybaven 8 GB pamětí, dalších 32 GB je možné uložit na SDHC microSD kartě. Multimediálním možnostem nového mobilního telefonu odpovídá vysoká výdrž práce na jedno nabití akumulátoru.

Cena za nedotovaný přístroj se bude pohybovat kolem 10 tisíc korun včetně DPH.


LG Arena 
Komentáře