LG začalo prodávat nový smartphone Jil Sander

InfoTech |

Pokud si myslíte, že co se týče elegance mobilních telefonů, udává trendy společnost Apple, podívejte se na nový telefon od LG s operačním systémem Windows Phone 7.

LG začalo prodávat nový smartphone Jil SanderNa designu nového telefonu pracoval německý módní dům Jil Sander - a je to znát. Elegantní černo-šedý smartphone má 3,8palcový displej s rozlišením 800x480 pixelů, běží na procesoru Qualcomm (1GHz) a jeho rozměry jsou 12 cm x 6 cm x 1 cm. Telefon tedy patří mezi jedny z nejtenčích na trhu, a i když je trochu delší, než LG Optimus 7, je o 14 gramů lehčí. Telefon disponuje také fotoaparátem s rozlišením 5 Mpx schopným natáčet 720p video.

Smartphone dále nabídne podporu DLNA (evropský streamovací standard), USB 2.0, BlueTooth 2.1 a WiFi, stejně jako HSDPA 7.2 na 900, 1900 a 2100 MHz. Mezi další vychytávky patří gyroskop, digitální kompas a FM rádio. A jelikož byl telefon vyvinut ve spolupráci Jil Sander, najdou v něm uživatelé i samozřejmě i aplikaci této společnosti. V Evropě se telefon bude prodávat za cca 300 euro (7500 Kč).

Na videoprezentaci nového telefonu Jil Sander se můžete podívat v následujícím příspěvku.

 
Komentáře