Mechanická klávesnice Cooler Master CK550

InfoTech |

Cooler Master uvádí na trh mechanickou klávesnici CK550 zaměřující se na základní specifikace

Mechanická klávesnice Cooler Master CK550Masivní hliníková základna s přímými hranatými liniemi a broušenou úpravou povrchu je designově odlehčena na první pohled plovoucími tlačítky. Ty jsou uloženy do mechanických spínačů ve verzích blue, brown a red s životností více než 50 milionu kliknutí. Klávesnice disponuje RGB podsvícením každé klávesy a umožňuje nastavení několika efektů a režimů podsvícení. 

Cooler Master

Integrovaný systém on-the-fly nabízí snadné uživatelské nastavení přímo na klávesnici prostřednictvím jednoduchých klávesových zkratek včetně rychlého vypnutí funkčnosti Windows tlačítka. Pro komplexnější zásah do nastavení je k dispozici nový software, skrze který lze detailněji ovlivnit podsvícení nebo naprogramovat složitější makra. Hybridní systém kontroly kláves automaticky přepíná mezi 6-Key rollover a N-Key rollover, aby zajistil kompatibilitu se staršími zařízeními a zároveň byl bezpečně registrován každý stisk.

Dostupnost a cena

Mechanická klávesnice Cooler Master CK550 bude k dispozici na trhu na přelomu června a července tohoto roku za doporučenou koncovou cenu 2 490 Kč s DPH v České republice a 99 euro s DPH na Slovensku.Úvodní foto: Cooler MasterKomentáře