Mechanická klávesnice s unikátními spínači

InfoTech |

ZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, představuje klávesnici Celeritas II

Mechanická klávesnice s unikátními spínačiJe určena pro eSport hráče a nabízí speciálně vyvinuté optické spínače a jednobarevné podsvícení v kompaktním designu.

ZOWIE

ZOWIE by BenQ Celeritas II je vyhotovena v tradičním designu značky. Pevnou konstrukci černé barvy doplňuje tmavě růžové logo ZOWIE a podsvícení stejné barvy s nastavitelnou intenzitou. Klasické rozložení kláves obsahuje také numerický blok, dlouhý levý shift a funkční klávesu pro ovládání multimediálních tlačítek a již zmiňované intenzity podsvícení.

Klávesnici lze plně využívat bezprostředně po zapojení bez nutnosti instalace ovladačů. Vlastní speciálně navržené optické spínače zabraňují nepopulárnímu dvojkliku a na rozdíl od standardních optických spínačů disponují nově navrženým optimálním a přesným „předstisknutím/nacvaknutím“ a konzistentním odporem kláves. Samozřejmostí je dlouhá životnost.

Dostupnost a cena

ZOWIE by BenQ Celeritas II bude k dispozici na trhu v průběhu léta 2017 za doporučenou koncovou cenu 3 999 Kč s DPH v České republice a 154,99 euro s DPH na Slovensku.Úvodní foto: ZOWIEKomentáře