Mechanická klávesnice SteelSeries Apex M750

InfoTech |

Nová mechanická klávesnice přichází v kompaktním designu s vlastními QX2 spínači, RGB podsvícením a podporou aplikací v softwaru SteelSeries Engine

Mechanická klávesnice SteelSeries Apex M750SteelSeries Apex M750 disponuje vlastními speciálně navrženými lineárními mechanickými spínači QX2. Přímá dráha a malá síla potřebná pro stisknutí zajišťují tichý chod a dlouhou životnost s garancí 50 milionu stisknutí. Klávesnice nabízí hliníkové jádro a vzdušný design dodávající odolnost, stabilitu i elegantní a moderní vzhled, který dále dokresluje RGB podsvícení každého tlačítka.

SteelSeries

Nové vlastnosti SteelSeries Engine

Výkonný software s intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním obsahuje nové aplikace přinášející reakční podsvícení, komunikační oznámení a jedinečné přizpůsobení. Patří mezi ně:

  • ImageSync – představuje nejjednodušší cestu jak vytvořit unikátní a osobité podsvícení nahráním libovolného animovaného souboru GIF. Software jej automaticky převede a přizpůsobí světelným efektům.
  • Audio Visualizer – synchronizuje podsvícení na všech vybraných SteelSeries produktech s jakoukoli hudbou či celým playlistem uživatele.
  • Gigantic – nově podporovaná hra integrovaná do SteelSeries Engine umožňuje nastavení chování produktů, resp. podsvícení či vibrace v reálném čase dle akcí ve hře.

Integrace populárního komunikátoru Discord

Ve spolupráci s aplikací Discord, určenou pro komunikaci, si nově v softwaru SteelSeries Engine lze nastavit notifikace v reálném čase na podsvícení SteelSeries produktů. Streameři, běžní hráči a profesionální eSport hráči si mohou nastavit například upozornění na novou zprávu, stav mikrofonu (mute) a mnoho dalšího.

Stávající aplikace

K dispozici jsou samozřejmě i dosavadní osvědčené aplikace, jako například:

  • PrismSync – dynamicky synchronizuje nastavené efekty a barvy podsvícení napříč celým portfoliem produktů SteelSeries.
  • GameSense – individuálně nastavuje efekty podsvícení v závislosti na akcích ve hře jako je nízký stav nábojů v zásobníku, zdraví či různé časovače.

Dostupnost a cena

Klávesnice SteelSeries Apex M750 je k dispozici v lokální distribuci.Úvodní foto: SteelSeriesKomentáře