Mio snižuje ceny navigací

InfoTech |

Výrobce navigací Mio snižuje s předstihem před sezónou ceny svých GPS navigací, v některých případech až od desítky procent.

Mio snižuje ceny navigacíSpolečnost Mio výrazně zlevnila především nejvíce poptávané modely navigací do automobilu. K největší změně došlo u modelu MIO MOOV S605 FULL EUROPE (EEU), jenž disponuje celou řadou nových funkcí, které pomáhají zvýšit komfort každé cesty, např. díky možnosti AV vstupu je možné připojit DVD přehrávač či parkovací kameru. Mezi jejími funkcemi vynikají především SmartFind vyhledávající všechny POI v blízkém okolí, ekonomický režim trasy pomáhající ušetřit peníze za pohonné hmoty či 3D zobrazování známých staveb na mapě pro lepší orientaci. Užitečný je i pomocník při změně jízdních pruhů zlepšující orientaci v neznámém místě, možnost vytvoření vlastního osobního cestovního deníku a také bezplatná roční aktualizace všech map. Sleva u tohoto oblíbeného modelu přesahuje 20 % a aktuální doporučená cena s DPH je nově 3990 Kč.

"Reagujeme na potřeby našich zákazníků a snížili ceny u populárních modelů našich navigací, které se tak stávají opět dostupnější ve svých třídách,“ uvádí Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio Czech Republic a dodává: „Vždy jsme vhodně kombinovali kvalitní navigaci, velké množství funkcí a zajímavou cenu, takže snižnování ceny provádíme napříč celou nabídkou několikrát do roka."

PRODUKT

PŮVODNÍ CENA

NOVÁ CENA

MOOV M400 CEU (EEU)

3 090 Kč

2 690 Kč

MIO MOOV M400 FULL EUROPE (EEU)

3 990 Kč

3 290 Kč

MIO MOOV S501 FULL EUROPE (EEU)

3 790 Kč

3 290 Kč

MIO MOOV S600 FULL EUROPE (EEU)

4 690 Kč

3 790 Kč

MIO MOOV S605 FULL EUROPE (EEU)

5 190 Kč

3 990 Kč

 

Mio Moov S501
Komentáře