MMD představuje nový monitor Philips 241B8QJEB

InfoTech |

Řešení pro profesionály, kteří hledají růst produktivity bez ztráty pohodlí

MMD představuje nový monitor Philips 241B8QJEBTento 24" LCD Full HD monitor nabízí profesionálům technologie jako SmartImage, IPS panel a Full HD. Navíc, inovace jako LowBlue mód, Flicker-Free a SmartErgoBase nabízí komfort pro oči a záda v průběhu dlouhých pracovních dnů. K další výbavě patří USB 3.0 port, SmartConnect funckionalita a zabudované reproduktory. Model 241B8QJEB je rovněž velice přátelský k životnímu prostředí. Je vyroben z 85 % z recyklovaných plastů a splňuje řadu enviromentálních standardů.

MMD

Monitor Philips 241B8QJEB byl navržen pro profesionály, kteří většinu svého pracovního času stráví u počítače. Proto je vybaven výkonnou zobrazovací technologií poskytující čistý obraz, ať již pracují na čemkoli – fotografiích, tabulkách, grafickém designu a čímkoli mezi tím. Díky rozlišení Full HD (1920 x 1080 bodů) je každý detail viditelný a vylepšený kontrast a jas dodávají obrazu na realitě. Monitor je vybaven IPS panelem se širokými pozorovacími úhly. Společnost MMD však šla ještě dál a vybavila model Philips 241B8QJEB exkluzivní SmartImage technologií. Ta optimalizuje výkon monitoru na základě zobrazovaného obsahu. Uživatel si může vybrat z několika přednastavení, jako například filmy, fotky, hry a další. Monitor pak automaticky udělá všechna potřebná nastavení tak, aby si přehrávaný obsah uživatel maximálně užil. 

Technologie LowBlue mód a Flicker-Free snižují únavu očí z krátkovlnného modrého světla a blikání monitoru. To znamená méně námahy a únavy očí, i když se pracovní den protáhne. EasyRead mód je další praktická technologie, jejímž úkolem je vylepšit sledování a čtení texu, aby se co možná nejvíce podobal texu na tištěném papíře. Navíc je model osazen SmartErgoBase, což je plně nastavitelná základna, s otáčením, náklonem a výškovým nastavením. Uživatelé si tak snadno najdou pro ně nejvhodnější polohu.

Jako skutečný partner pro růst produktivity je nový Philips 241B8QJEB vybaven USB 3.0 vstupem, který je až 10x rychlejší než USB 2.0. USB 3.0 nabízí širší pásmo a výkonnější správu napájení, přičemž umožňuje uživatelům používat vysokokapacitní úložná zařízení. A ti, kteří ještě nevyužívají USB 3.0 připojení, se nemusí ničeho obávat, protože díky zpětné kompatibilitě nebudou mít problém připojit i starší zařízení. Monitor Philips 241B8QJEB je dále vybaven VGA portem, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 a dalšími.

Dostupnost a cena

Monitor Philips 241B8QJEBpřijde na trh v lednu 2019 za doporučenou maloobchodní cenu 4 549 Kč (179 euro).Úvodní foto: MMDKomentáře