MMD uvádí 32" monitor Philips Momentum

InfoTech |

Tento 32” monitor je určen především pro konzolové hraní

MMD uvádí 32" monitor Philips MomentumMonitor Philips Momentum 326M6VJRMB je určen pro konzolové hraní. Díky svému 4K UHD panelu, 60 Hz obnovovací frekvenci a technologii Ambiglow, která opticky ještě více rozšiřuje plochu, nabízí pro hráče novou úroveň zážitků. Nový Philips Momentum nabízí ostrý obraz s živými barvami, díky technologii DisplayHDR 600, Adaptiv-Sync a velice nízkému imput lagu. K tomu i zvuk DTS Sound a moderní design. 

MMD

Nový monitor je vybaven UltraClear 4K UHD rozlišením 3 840 x 2 160 bodů a VESA certifikovanou technologií DisplayHDR600. Technologie Ultra Wide-Color nabízí široké spektrum vyvážených barev. Technologie Adaptive Sync zase zaručuje hladké hraní bez trhání obrazu.

Inovativní technologie Ambiglow vytváří světelný opar na pozadí a dělá tak hraní her, sledování filmů a ostatní akce ještě více zábavné. Navíc je monitor vybaven prostorovým zvukem DTS Sound s bohatými basy.

Philips Momentum 326M6VJRMB je vybaven technologií LowBlue Mode pro minimalizování únavy očí a stojan monitoru nabízí možnost náklonu od 5 do 20 stupňů a výškové nastavení až o 110 mm.

Dostpnost a cena

Nový Philips Momentum 326M6VJRMB je dostupný za doporučenou koncovou cenu 15 349 Kč (599 euro).Úvodní foto: MMDKomentáře