Monitor AOC s 25“ QHD IPS panelem

InfoTech |

AOC rozšiřuje svou profesionální řadu monitorů o 25" model se QHD rozlišením 2 560 x 1 440 obrazových bodů

Monitor AOC s 25“ QHD IPS panelemMonitor s označením Q2577PWQ přichází s kvalitním IPS panelem se širokými pozorovacími úhly a vynikajícím podáním barev. Díky QHD rozlišení je AOC Q2577PWQ ideální pro fotografy, designéry a další profesionály, pro něž je kvalita zobrazení zásadní. 

AOC

Displej pro fotografy a náročné domácí uživatele

Profesionální fotografové, designéři a další odborníci ocení nový 25” model od AOC. Ten svým QHD rozlišením 2 560 x 1 440 bodů naplňuje potřeby náročných uživatelů. Hráči a filmoví fanoušci si díky rychlé odezvě (pouhých 5 ms) vychutnají čistý obraz i během rychlých scén a vestavěné 3W reproduktory dodají dostatečné ozvučení. Rychlý vstup DisplayPort je ideální volbou pro hladký přenos obsahu s vysokým rozlišením.

Pokročilá IPS technologie

AOC svůj nový QHD monitor vybavil IPS panelem, který zaručuje precizní zobrazení barev, kontrast a široké pozorovací úhly (178°/178°). IPS panely nabízejí ideální obrazovou reprodukci, jsou vhodné pro fotografie, grafický design, filmovou produkci, CAD/CAM, lékařské i bezpečnostní aplikace.

Flicker-free technologie pro zdravé oči

Model Q2577PWQ přichází s funkcí zaručující nulové blikání monitoru. Efekt blikání vzniká, když ovládání podsvícení monitoru upravuje úroveň jasu při obnovování obrazu. To může mít negativní vliv na oči uživatele. Technologie flicker-free zabraňuje negativním efektům způsobeným blikáním monitoru.

AOC Q2577PWQ přichází i s funkcemi, které snižují únavu a zlepšují držení těla při práci. Je vybaven výškově nastavitelným stojanem (130 mm) s funkcí pivot. Je možné ho otáčet i naklánět. Monitor může být umístěn i na zeď vyhovujícími držáky VESA.

Připojení

Uživatelům nabízí nový model AOC Q2577PWQ širokou škálu připojení. Je vybaven digitálními vstupy DisplayPort, HDMI a DVI i analogovým VGA. Není proto žádný problém zapojit herní konzoli, více počítačů a dalších zařízení současně.

Vysoký výkon a univerzálnost monitoru však nejdou na úkor ekologičnosti provozu. AOC vyzbrojil svůj nový model chytrými funkcemi šetřícími energii - jde o Eco Mode a e-Saver. Monitor navíc splňuje přísné předpisy jako EnergyStar 6.0 and TCO 6.0. Stejně jako u všech svých ostatních monitorů AOC nabízí tříletou záruku.

AOC Q2577PWQ bude k dispozici v září 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 9 436 Kč (349 Eur) včetně DPH.Úvodní foto: AOCKomentáře