Monitory Philips řady S a V

InfoTech |

Rozšíření produktové řady S určené pro firmy a řady V pro domácí uživatele: základní funkce a spolehlivý výkon

Monitory Philips řady S a VMMD rozšiřuje své monitorové řady S7 a V7. Ty přinášejí skvělé obrazové podání firmám a domácím uživatelům, kteří hledají monitory, jež zaručí lepší pracovní výkon i zábavu. Řada V7 nabízí všechny základní funkce pro větší produktivitu, zatímco řada S7 oplývá i několika prémiovými vlastnostmi.  První se pyšní třemi modely s úhlopříčkou 21,5” a třemi modely velikosti 23,8”. Druhá nabízí ještě širší výběr s dvěma modely s úhlopříčkou 21,5”, čtyři s 23,8” a čtyři monitory s 27”. Obě řady jsou navíc vybaveny technologiemi, které jsou šetrné k lidskému zraku.  

MMD 

Monitory řady S7 a V7 kromě snadného ovládání přinášejí ten správný mix výkonu, základních funkcí a cenové dostupnosti. Usnadňují a zefektivňují práci a šetří rozpočet domácím uživatelům stejně jako organizacím z veřejného i soukromého sektoru od call center po školy a knihovny nebo veřejné a soukromé kanceláře.  

Zaujmou už na první pohled hlavně tenčím rámem a stojanem, jež podtrhují čistý, minimalistický vzhled, a ještě nezaberou tolik místa na stole. Nejnovější modely obou řad jsou ze tří stran bezrámečkové a působí tak uhlazeným, elegantním dojmem. Navíc se hodí i pro aplikace, kdy je potřeba mít vedle sebe dva monitory: mezera mezi nimi je zanedbatelná, čímž vzniká dojem jedné velké obrazovky. Panely obou řad nabízejí díky Full HD rozlišení a širokým pozorovacím úhlům jasné a ostré zobrazení, dokonce i když se na obrazovku díváte z boku. Pro maximální komfort je možné si monitor upravit: řada S7 umožňuje náklon, otočení nebo výškovou úpravu přesně podle individuální potřeby.  Monitory řady V je možné naklonit.

Všechny monitory řady S7 nyní nabízejí jako standard inovativní technologii SoftBlue LED. Výzkum ukázal, že vlnění modrého světla vysílané LED monitory může mít 

v průběhu času vliv na lidský zrak. Tomu zabraňuje technologie SoftBlue, vestavěná do hardwaru. Ta toto škodlivé vlnění redukuje, aniž by to mělo vliv na barvu nebo obraz. Monitory řady V7 se mohou pochlubit podobnou technologií – módem LowBlue light, což je softwarové řešení, eliminující nezdravé modré světlo.  

Další funkce zaměřené na pohodlí uživatelů jsou u S7 a V7 EasyRead, který vytváří dojem reálného čtení papírových dokumentů, a SmartContrast, jenž automaticky přizpůsobuje barvy a intenzitu podsvícení tomu, co je právě zobrazováno (optimální nastavení pro tabulky se například velmi liší od nastavení pro sledování videa).

S ohledem na potřeby firemních uživatelů jsou monitory řady S7 vybaveny dalšími funkcemi. Vestavěné reproduktory zajišťují multimediální zážitky se skvělým zvukem například při videokonferencích, zatímco technologie Flicker-free redukuje jas a snižuje blikání pro větší pohodlí při sledování. Úvodní foto: MMDKomentáře