MSI a SteelSeries představují společné řešení podsvícení

InfoTech |

Prvním společně inovovaným produktem je základní deska MSI Z270 Gaming Pro Carbon

MSI a SteelSeries představují společné řešení podsvíceníMSI Z270 Gaming Pro Carbon je světově první základní deskou podporovanou intuitivním softwarovým řešením SteelSeries Engine, nabízejícím funkce PrismSync a GameSense. Unikátní spojení otevírá široké možnosti nastavení RGB podsvícení základní desky, resp. periferií v závislosti na uživatelských preferencích či akcích vyvolaných ve hře. MSI Mystic Light Sync, MSI Gaming App nebo SteelSeries Engine umožňují ovládat LED podsvícení přes PC i chytrý telefon a to včetně zapojených LED zařízení na skříni a herních periferií SteelSeries. 

MSI a SteelSeries

SteelSeries Engine a funkce GameSense umožňují proměnit herní koutek v inteligentně reagující prostředí. Nově tak lze různé herní situace, jako například stav zdraví, počet nábojů v zásobníku aj. promítat prostřednictvím základní desky MSI Z270 Gaming Pro Carbon. Podporovány jsou populární online hry jako Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2 nebo Minecraft.

Prostřednictvím funkce PrismSync lze sjednotit barevnost a efekty podsvícení napříč periferiemi SteelSeries, a nyní také se základní deskou MSI Z270 Gaming Carbon Pro.Úvodní foto: MSI a SteelSeriesKomentáře