MSI All-In-One AE2281G - slušný výkon a hardware posvěcený americkou armádou

InfoTech |

Společnost MSI představila nový počítač typu "vše v jednom" s 22palcovým monitorem, 4jádrovým procesorem Intel Core i5 Ivy Bridge a grafickou kartou Nvidia GeForce GT630M.

MSI All-In-One AE2281G - slušný výkon a hardware posvěcený americkou armádouPočítač je vybaven třetí generací  čtyřjádrového  procesoru Intel  Core  i5  a grafikou Nvidia GeForce GT630M s technologií Optimus. Kvalitní obraz bez rušivých odlesků zajišťuje matný 22palcový multidotykový displej s Full HD rozlišením. O spolehlivost a stabilitu v kombinaci s dlouhou životností i v náročných provozních podmínkách se mají dle výrobce postarat komponenty třídy Military Class, jež jsou oficiálně certifikovány podle standardů amerického ministerstva obrany.

Pro připojení externích zařízení nabízí počítač dva vysokorychlostní porty USB 3.0 s technologií MSI Super Charger a čtyři USB 2.0 porty. Technologií MSI Super Charger umožňuje nabíjení USB zařízení, když je počítač vypnutý a současně snižuje dobu nabíjení až o 40 %, Technologie MSI Instant Display pak zajistí, aby bylo možné počítač AE2281G použít také jako monitor pro externí zařízení, jako jsou například herní konzole nebo desktop (přes HDMI-in).

Military class

Součástí počítače je i programové vybavení MSI Smart Media Link, které umožňuje přehrávat multimediální soubory na různých zařízeních zapojených ve stejné síti LAN nebo Wi-Fi. S pomocí programu MSI Smart Sync můžete snadno synchronizovat kontakty z Outlooku, kalendář, fotografie, hudbu, video soubory, dokumenty a dokonce i oblíbené záložky z internetového prohlížeče mezi různými počítači. Zárukou nízké spotřeby je LED podsvícení displeje, který lze navíc v případě, že počítač nepoužíváte, vypnout, aniž byste museli počítač uspat do  pohotovostního režimu.

 

Zdroj: TZ MSIÚvodní foto: MSIKomentáře