Náramek Deveroux sleduje srdeční tep a ukáže vám, kdo volá

InfoTech |

Deveroux H3 kombinuje počítání kroků s měřením srdečního tepu a výsledky vyhodnocuje vizuálně přehledná aplikace, která je dostupná v češtině

Náramek Deveroux sleduje srdeční tep a ukáže vám, kdo voláDeveroux H3 je decentní náramek v černé barvě, který je svým provedením a designem vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Pokud si hlídáte spálené kalorie, poskytne vám náramek Deveroux všechny potřebné informace a pomůže vám udržet si optimální rytmus při chůzi, běhu nebo cvičení. Okamžitě i průběžně v rámci celého dne dokáže monitorovat navíc srdeční tep. Okamžité měření je velmi praktické při fyzické aktivitě. Znáte-li svoji optimální spalovací tepovou frekvenci, stačí se při cvičení letmo podívat na náramek. Přehledný a za všech podmínek jasný OLED displej vás ihned informuje o aktuálním tepu a vy můžete podle potřeby upravit intenzitu cvičení.

Satomar 

Skutečnost, že chytrý náramek plní zároveň funkci hodinek, nikoho nepřekvapí. Další užitečnou funkcí, která není v této cenové relaci běžná, je informace o příchozích hovorech. Díky komunikaci s mobilním telefonem vidíte v průběhu vyzvánění jméno volajícího. Vibrace jsou použity také pro buzení, které je touto formou příjemnější, než hlasitý zvuk telefonu nebo budíku.

Aplikace Hplus, která je jako doplněk náramku volně dostupná pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS, vám v češtině poskytne všechny potřebné informace, jako jsou denní grafy kroků, tepové frekvence a spálených kalorií. Všechna data jsou přehledně viditelná ve formě grafů, a to ve zvoleném časovém období. Můžete tak sledovat vývoj v průběhu jednoho dne, nebo porovnávat údaje v rámci celého týdne.

Vzhledem k tomu, že náramek pozná, kolik času jste v noci spali bez převalování a jak dlouho jste naopak spali neklidně, můžete se vždy podívat na informace o tom, jak kvalitní byl váš spánek. O všem vás informuje opět zmíněná aplikace.

Pro fitness účely i pro seniory

Díky tomu, že náramek umí měřit a vyhodnocovat informace o srdečním tepu, může se jeho využití rozšířit také pro kontrolu tělesných funkcí seniorů. Každý večer je možné vyhodnotit srdeční tep dotyčného v průběhu dne a tyto informace následně použít pro komunikaci s ošetřujícím lékařem.

Dostupnost a cena

Fitness náramek Deveroux H3 je již nyní k dostání za doporučenou koncovou cenu 1 490 Kč.Úvodní foto: SatomarKomentáře