Nejrychlejší AOC AGON s obnovovací frekvencí 240 Hz

InfoTech |

AOC představuje svůj nejrychlejší prémiový monitor s TN panelem – AGON AG251FZ

Nejrychlejší AOC AGON s obnovovací frekvencí 240 HzTento 25palcový monitor pro hráče a nadšence do e-sportů se pyšní obnovovací frekvencí 240 Hz a časem odezvy jen 1 ms, čímž zajišťuje nejen přirozený pohyb v rychlém herním tempu, ale také ničím nerušené hraní bez motion blur – rozmazaného pohybu. Model AGON AG251FZ s funkcí Adaptive Sync si poradí se synchronizací monitoru a PC. 

AOC

Ergonomický stojan Ergo Dial poskytuje několik možností pro dokonalé nastavení polohy monitoru. Preferovanou výšku si lze označit díky šikovnému měřítku. Monitor je též možné naklánět nebo ho otočit do vertikální pozice (pivot). Stojan monitoru obsahuje i držák, takže ho lze snadno donést například na LAN party. Zrak uživatelů během dlouhého hraní chrání pokročilé technologie: Flicker-free minimalizuje nepříjemné blikání a Low Blue Light mód zase redukuje škodlivé modré světlo a zároveň zajistí, že ho monitor vysílá právě tolik, kolik je potřeba pro věrnou barevnou reprodukci. 240Hz obnovovací frekvence se postará o čistý obraz bez ohledu na to, jak rychlá a hektická akce probíhá na obrazovce.

Tento 25palcový model nabízí spoustu pokročilých funkcí, jako například mód Low Input Lag, který zajistí okamžité plnění příkazů, a Shadow Control zase zesvětlí tmavé oblasti, aniž by to mělo vliv na zbytek obrazovky. Ovladač QuickSwitch umožňuje hráčům rychle přepínat mezi předvolbami herními nastaveními pro FPS, závodění nebo RTS hry. Díky kombinaci všech těchto funkcí mohou hráči očekávat jedinečný, zcela pohlcující herní zážitek. 

Dostupnost a cena 

AOC AGON AG251FZ se dostane do obchodů v lednu 2017 za cenu 13 499 Kč (499 eur). 

 

 

 

 Úvodní foto: AOCKomentáře