Nejvýhodnějším televizorem s velkou úhlopříčkou se stal model Philips 65PUS7601

InfoTech |

Tento 65palcový televizor získal cenu asociace EISA pro nejvýhodnější evropský televizor ve velké úhlopříčce

Nejvýhodnějším televizorem s velkou úhlopříčkou se stal model Philips 65PUS7601Nejnovější model pro rok 2016 zaujal porotce především svými pokročilými obrazovými technologiemi, které mají zákazníci k dispozici již ve vyšší střední třídě

Philips

 

Televizor Philips 65PUS7601 se pyšní obrazovou kvalitou, která byla v minulých letech dostupná až ve vyšších řadách série 8000 a 9000, což byl jeden z hlavních důvodů pro udělení ocenění pro nejvýhodnější velký televizor. Porotce zaujala zejména technologie lokálního stmívání Micro Dimming Premium, která umožňuje regulovat LED podsvícení ve 128 nezávislých oblastech obrazu. Výsledkem jsou scény s působivě temnou černou a živě jasnou bílou za každých světelných podmínek v pokoji.

Asociace EISA se také pochvalně zmínila o nastavitelné technologii Perfect Natural Motion, která umožňuje uživatelům podle jejich vkusu upravovat dopočítávání snímků a zajišťuje plynulý a ostrý pohyblivý obraz důležitý pro rychlé akční scény nebo sportovní přenosy. Detailní a kontrastní obraz divákům zprostředkovává rozlišení 4K UHD a podpora HDR (vysoký dynamický rozsah). Ve spojení s technologií Bright Pro Premium dokáže televizor dosáhnout lokální hodnoty jasu až 700 nitů.

O barevné zpracování se stará systém Premium Colour se 4 triliony barev, a zajišťuje tak živé, ale stále přirozené podání obrazu. Tento model dosahuje ze všech letošních televizorů Philips nejvyšší hodnoty v nově zavedené metrice pro obrazovou kvalitu - Picture Performance Index (PPI) – 2600.

Designové prvky umocňuje třístranná technologie Ambilight, která obstarává jedinečnou atmosféru při sledování seriálů a filmů. Díky chytrým funkcím nejnovější verze operačního systému Android TV, širokému výběru aplikací a her z obchodu Google Play a dálkovému ovladači s plnohodnotnou klávesnicí na zadní straně pro snadné zadávání textu se tento model stává středobodem chytré domácnosti.

Dostupnost a cena

Televizor Philips 65PUS7601 bude v České republice a na Slovensku dostupný od září 2016 za maloobchodní cenu 69 990 Kč.Úvodní foto: PhilipsKomentáře