Netgear uvádí bezpečnostní kameru Arlo Q Plus

InfoTech |

Nový člen řady bezpečnostních kamer Arlo doplňuje model Arlo Q o ethernetový port a slot pro microSD kartu

Netgear uvádí bezpečnostní kameru Arlo Q PlusNetgear rozšiřuje svou řadu indoorových bezpečnostních kamer Arlo Q o nový model Arlo Q Plus. Novinka nabízí oproti předchozímu modelu Q možnost připojení kamery k síti prostřednictvím ethernetového portu či nahrávání nepřetržitého záznamu na vloženou microSD paměťovou kartu.

Netgear

Kompaktní Wi-Fi kamera Arlo Q Plus představuje efektivní řešení pro monitorování prostor. Její Full HD rozlišení, osminásobný digitální zoom a systém nočního vidění umožňují detailně sledovat monitorovaný prostor v úhlu až 130°. Kamera je navíc vybavena zabudovaným obousměrným audio systémem. O celkovou bezpečnost se starají také pohybové a zvukové senzory, které uživatele okamžitě informují o jakékoli neobvyklé aktivitě prostřednictvím hlášení zasílaných do jejich mobilních zařízení.

Kamera Arlo Q Plus nabízí oproti verzi Arlo Q ethernetový port, jehož prostřednictvím mohou uživatelé snadno a rychle připojit kameru k přepínačům podporujícím technologii PoE. Výhodou PoE připojení je mj. vyšší variabilita v případě umístění kamer, kdy uživatel není závislý na rozmístění elektrických zásuvek.

Na vloženou paměťovou kartu lze v případě výpadku internetového připojení automaticky ukládat videozáznamy pořízené v režimu nepřetržitého nahrávání. Uživatel tak má jistotu, že o pořizované záznamy nepřijde ani v situaci, kdy nelze ukládat data do cloudu.

Intuitivní, zdarma dostupná aplikace Arlo umožňuje sledovat živě streamovaná či již natočená videa, stejně jako záznamy okolí kamery pořízené při zaznamenání pohybu. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro nastavení a správu kamer.

Cena a dostupnost

Bezpečnostní kamera Netgear Arlo Q Plus je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 7 810 Kč s DPH.Úvodní foto: NetgearKomentáře