Nokia 2.2 vstupuje na český trh

InfoTech |

Nokia 2.2 se zároveň stává součástí programu společnosti Google Android Enterprise Recommended

Nokia 2.2 vstupuje na český trhNokia 2.2 je prvním telefonem ze série 2 v programu Android One a zároveň se stává součástí programu Android Enterprise Recommended. Zařízení je vybaveno nejnovější verzí operačního systému Android 9 Pie s příslibem aktualizace na Android Q. 

Nokia

Nokia 2.2 nabízí 5,71“ HD+ edge-to-edge displej s minimalistickým výřezem pro přední fotoaparát. O chod telefonu se stará čtyřjádrový procesor MediaTek A22. Ten spolu se skvělou optimalizací baterie zajistí, že telefon na jedno nabití vydrží po celý den. 13MP fotoaparát zaručí skvělé snímky i ve zhoršených světelných podmínkách díky využití sofistikovaného AI. HDR se postará o skvělé barevné podání a dynamický rozsah v každém snímku.

Nokia 2.2 přináší Google Asistenta s jednoduchým přístupem pomocí tlačítka do cenově nejvýhodnějšího segmentu. Stačí stisknout tlačítko, položit dotaz nebo vyslovit příkaz a Nokia 2.2 splní požadavek uživatele.

Nokia 2.2 je prvním telefonem ze série 2, který se stává součástí programu Android One. Uživatelé se tak mohou těšit na nejnovější Android 9 Pie a inovace společnosti Google s příslibem aktualizace na Android Q.

Nokia 2.2 je také dalším přírůstkem do programu Android Enterprise Recommended. Program Android Enterprise Recommended poskytuje zákazníkům jistotu, že každý chytrý telefon v tomto programu byl schválen společnosti Google a splňuje nastavené podnikové standardy.

 Úvodní foto: NokiaKomentáře