Nokia 2720 Flip a Nokia 800 Tough přichází na český trh

InfoTech |

Nokia 2720 Flip nabídne véčkovou konstrukci a Nokia 800 Tough pak potěší příznivce odolných telefonů

Nokia 2720 Flip a Nokia 800 Tough přichází na český trhOba modely se mohou pochlubit 4G konektivitou, moderními funkcemi a aplikacemi jako jsou WhatsApp, Facebook a Google Asistent. 

Nokia

Nokia 2720 Flip nabídne kompaktní konstrukci s odolností proti nástrahám běžného dne ve „véčkové“ podobě. Uživatelé se mohou těšit na moderní funkce, mezi které patří Google Asistent, Facebook a další aplikace, které je možné najít v knihovně aplikací pro KaiOS. Nokia 2720 Flip nabídne také nouzové tlačítko a ICE (In Case of Emergency) informační menu.

Nokia 800 Tough je prvním odolným telefonem společnosti HMD Global. Přístroj nabídne odolnost proti vodě a prachu, ale zákazníci se nemusí obávat ani pádů a vysokých teplot. Nechybí například Google Asistent, WhatsApp, Facebook nebo 4G konektivita. S modelem Nokia 800 Tough společnost HMD Global míří i do B2B odvětví, kde mohou zákazníci ocenit odolné zařízení a na cestovatele, kteří odolný telefon využijí během svých dobrodružství.

Cena a dostupnost

Nokia 2720 Flip je dostupná u vybraných partnerů v černém barevném provedení za cenu 2 599 Kč, odolný přístroj Nokia 800 Tough potom za 2 999 Kč.Úvodní foto: NokiaKomentáře