Notebook Lenovo V310 pro podnikání

InfoTech |

Široké možnosti konfigurace v různých provedeních

Notebook Lenovo V310 pro podnikáníLenovo V310 disponuje například volitelnou náhradní baterií, antireflexním displejem a kloubem otočným o 180 stupňů. Pochlubit se může také silným zabezpečením, rychlým připojením a dalšími vlastnostmi, které vyhoví potřebám firemních uživatelů.

Lenovo

Lenovo V310 přichází s tenkým designem a zároveň odolnou konstrukcí. Vybaven je až Full HD displejem ve 14 nebo 15palcovém provedení, který nabízí jasný a ostrý obraz s širokoúhlým poměrem stran 16:9. Antireflexní úprava displeje nejen zabrání odleskům, ale pomůže i ke snížení únavy očí při práci.

Poháněn je až nejnovější generací procesorů Intel Core i7. Ve spojení s operačním systémem Windows 10 Pro a grafikou Intel SkyLake či AMD Radeon 430M 2GB VRAM představuje ideální zařízení i pro náročnější uživatele, kteří často používají více programů současně. Výkon notebooku ještě navyšuje operační paměť s kapacitou až 16 GB DDR4, jež zvyšuje výkon systému až o 30 %. Díky inovativnímu designu může být Lenovo V310 vybaven dvěma bateriemi, které zajišťují až 12hodinovou výdrž notebooku bez nutnosti nabíjení. Volitelné duální úložiště nabízí kombinaci rychlého SSD a vysokokapacitního HDD v jednom zařízení.

Notebook Lenovo V310 poskytuje celou škálu portů podnikové třídy jako VGA, LAN či USB 3.0 a volitelné prvky zabezpečení včetně čtečky otisků prstů a zámku USB. Jakmile se uživatelé budou chtít podělit o obrazovku se svými kolegy, stačí displej uvést do vodorovné polohy. Lenovo V310 totiž disponuje pantem otočným o 180 stupňů, čímž se zvyšuje jeho flexibilita při práci.

Dostupnost a cena

Notebook Lenovo V310 je na českém trhu dostupný za cenu od 12 990 Kč s DPH.Úvodní foto: LenovoKomentáře