Notebook MSI GT783 byl stvořen pro hry

InfoTech |

Hlavním benefitem nového herního stroje je nejvýkonnější mobilní grafika NVIDIA GTX580M i 17palcový matný displej s Full HD rozlišením.

Notebook MSI GT783 byl stvořen pro hrySpolečnost MSI vstoupila do nového roku opravdu ve velkém stylu. Přichází na trh se zcela novým herním notebookem, který nese kódové označení GT783 a chlubit se může hlavně výkonnou grafikou NVIDIA GTX580M i 17palcovým matným displejem s Full HD rozlišením. Kromě těchto specifikací se můžeme těšit ještě na 2 GB GDDR5 paměti.

Společnost MSI na vývoji výkonného herního stroje podílela se SteelSeries, Fnatic.MSI a Dynaudio. Od poslední jmenované firmy má nový notebook reproduktory, které společně s technologií THX TruStudioPRO zajišťují mimo jiné i vysoce kvalitní zvuk.

Díky zmiňované grafice a paměti v kombinaci s velkým displejem zvládá novinka bez problémů vizuální efekty v DirectX 11 a dalších technologiích včetně NVIDIA PhysX, což zase přináší neuvěřitelné vizuální herní zážitky. Celkový výkon notebooku je podpořen nejmodernějším čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7 druhé generace. K podporovaným technologiím patří třeba Turbo Boost 2.0 zvyšující výpočetní výkon všech jader procesoru nebo Quick Sync Video, která velice rychle zkonvertuje, synchronizuje a zpracuje multimediální obsah.

Zmínění Fnatic.MSI jsou profesionálním týmem hráčů, SteelSeries je zase výrobce herního příslušenství. S pomocí obou MSI vyvinulo speciální klávesnici, která se na jiném typu notebooku nevyskytuje. Na základě doporučení profesionálních hráčů se zvýšila tuhost a odolnost jednotlivých kláves a klávesa Win se přesunula napravo, naopak klávesy Ctrl a Alt se zvětšily pro vyšší pohotovost v rychlých akcích. Klávesnici můžete nastavit vlastní podsvícení, k dispozici jsou tisíce možností.Úvodní foto: MSIKomentáře