Nová autokamerka MiVue C570

InfoTech |

Sensor Starvis od Sony má světelnost F/1.8, autokamerka nahrává ve Full HD se záběrem 150° a upozorňuje na radary

Nová autokamerka  MiVue C570Společnost Mio uvedla zcela novou autokamerku z C-série - MiVue C570. Vysoce kvalitní snímač STARVIS CMOS od Sony zajištuje vysoký kontrast a jasné barvy i za špatných světelných podmínek. Citlivost blížící se infračervenému pásmu znamená, že se palubní kamera svými parametry téměř blíží nočnímu vidění.

V každém záznamu jsou uloženy údaje o souřadnicích GPS a vaše rychlost; to je v případě potřeby důležitý důkaz. Modul GPS je na rozdíl od jiných palubních kamer na trhu celý uložen uvnitř jednotky. GPS umožnuje nastavení varování při překročení vámi definované rychlosti.

Se 150° zorným úhlem a clonou objektivu F/1.8 (světelnost) zachytí kamera vše, co při jízdě vidíte. Vaše cesta se nahrává v rozlišení Full HD 1080p při 30 fps. 

Kamera MiVue C570 obsahuje předinstalovanou databázi radarů a kamer na křižovatkách, takže budete vždy vědět, jak rychle můžete jet. Data jsou navíc aktualizována po celou dobu životnosti zařízení, ve zhruba měsíčním intervalu. 

3-osý G-Senzor zaregistruje náhlou změnu pohybu a střet a automaticky spustí nouzový záznam události, který se uloží do speciální paměti mimo běžnou nahrávací smyčku.

Díky nejmodernější technologii detekce pohybu se kamera MiVue C570 automaticky aktivuje a nahraje video např. na základě pohybu před vozidlem. Díky této funkci sbíráte důkazy, i když nejste ve voze. Vyžaduje trvalé napájení například prostřednictvím MiVue Smartbox II, který lze dokoupit samostatně.

Nastavení kamery MiVue C570 je zcela jednoduché. Stačí vložit kartu microSD (až 128 GB, Class 10), připojit kameru ke zdroji napájení ve vozidle a ihned po nastartování motoru se spustí záznam. Nabídka zařízení je intuitivní a obsahuje velké ikony, takže můžete kameru jednoduše nastavit v průběhu několika minut.

Zadní autokamera, například Mio MiVue A30, je s MiVue C570 plně kompatibilní a již obsahuje dostatečně dlouhý propojovací „Y“ kabel.

Cena a dostupnost

MiVue C570 je dostupná na českém a slovenském trhu s doporučenou koncovou cenou 2 590 Kč.

 Úvodní foto: MioKomentáře