Nová Bluetooth klávesnice a myš Logitech

InfoTech |

Logitech představuje novou Bluetooth klávesnici a myš pro práci kdekoli a na jakémkoli zařízení

Nová Bluetooth klávesnice a myš LogitechBezdrátová klávesnice Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard nabízí komfort použití jako u stolního počítače i pro práci na notebooku, smartphonu a tabletu. Klávesnici lze spárovat až se třemi zařízeními a mezi nimi je možné okamžitě přepínat pomocí tlačítka Easy-Switch™.

Logitech

Klávesnice Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard

Klávesnice automaticky rozpozná, jaké zařízení je právě připojeno, a automaticky přemapuje rozložení kláves s ohledem na podporované funkce a klávesové zkratky – takže budete moci psát, jak jste zvyklí. Klávesnice Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard vydrží na dvě přiložené baterie velikosti AAA fungovat až dva roky a bude k dispozici v šedém nebo modrém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 1 249 Kč.

Myš Logitech M535 Bluetooth Mouse

Bezdrátová myš Logitech M535 Bluetooth Mouse má programovatelná tlačítka pro navigaci, takže celé ovládání máte přímo ve své ruce a můžete přepínat mezi aplikacemi, pracovními plochami, kopírovat a přesouvat soubory a fotografie pomocí funkce drag-and-drop, lze též replikovat gesta prováděná švihem třemi prsty, jako při ovládání počítačů Mac, a vyvolávat aplikace ve Windows 10. Myš dokáže spolehlivě sledovat pohyb prakticky na jakémkoli povrchu – od kovových stolků kaváren přes pultíky s dlaždicemi až po pracovní stůl – díky laserovému optickému snímači. Snadno se přenáší, má naklápěcí rolovací kolečko, zakřivený tvar a texturované gumové úchopy poskytují komfort i při dlouhém používání a vydrží pracovat až 10 měsíců na jednu baterii velikosti AA. Myš Logitech M535 Bluetooth Mouse bude nabízena v šedém nebo modrém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 1 249 Kč.

Stáhnete-li si obslužnou aplikaci Logitech Options Software, budete si moci přizpůsobit nastavení klávesnice i myši tak, aby ještě více vyhovovalo vašim potřebám. I když nová klávesnice a myš nejsou na sobě závislé, společně vypadají skvěle díky stejnému barevnému ladění a rozpoznatelnému designu.

Dostupnost

Klávesnice Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard bude v zemích EMEA k dostání v říjnu 2015. Bezdrátová myš Logitech M535 Bluetooth Mouse by měla být k dostání v zemích EMEA během září 2015. Úvodní foto: LogitechKomentáře