Nová chytrá zásuvka na dálkové ovládání

InfoTech |

PowerCube je nový systém inteligentních zásuvek, dostupný už i na českém trhu.

Nová chytrá zásuvka na dálkové ovládáníVychytávka v podobě dálkově ovládané zásuvky PowerCube Remote vám značně usnadní a zpříjemní život. A nabízí se hned několik způsobů, jak ji využít. Dálkový ovladač můžete umístit prakticky kamkoliv, takže až budete mít například při vaření zašpiněné ruce od jídla, pohodlně jej na zemi sešlápnete nohou a rázem se rozsvítí celá místnost. Tuto oranžový ovladač oceníte také tehdy, až se vám nebude chtít z vyhřáté postele jen kvůli tomu, abyste zhasli světlo. Jelikož se dá jediný ovladač spárovat s více zásuvkami, budete moci ovládat osvětlení a všechna ostatní elektrická zařízení zapojená v PowerCube jediným kliknutím. 

PowerCube

Dálkový ovladač navíc neobsahuje žádné baterie. Po stisknutí tlačítka se vytvoří kinetická energie, která vyšle impuls do prodlužovací zásuvky. Nemusíte se tedy bát, že by vám zásuvka kvůli vybitým bateriím přestala fungovat v tu nejnevhodnější chvíli. Na zadní straně ovladače je umístěná lepící nanopodložka sticky-pad, díky které můžete ovladač opakovaně připevnit na libovolný hladký povrch.

Díky krychlovému tvaru PowerCube nedochází k blokaci žádné ze zásuvek a pohodlně tak můžete využít všechny najednou. Svoji oblíbenost si kostky zasloužily také svým designem. PowerCube tak můžete brát i jako bytový doplněk. Ostatně právě design získal několik ocenění, mezi ty nejvýznamnější patří například Red Dot Design Award z roku 2014. Výrobci dbali i na bezpečnosti, takže každá ze zásuvek obsahuje dětskou pojistku.

Na trhu je momentálně k dostání devět variant. Každá kostka má originální vlastnosti a také svoji unikátní barvu. Systém PowerCube je navíc modulární. Vytvořit si tak můžete vlastní zásuvkové sestavy, abyste dostali potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a USB portů. Nejoblíbenější variantou je PowerCube Extended USB, na které najdete kombinace čtyř klasických zásuvek a dvou USB portů. Růžovou verzi PowerCube Rewirable si oblíbí zejména cestovatelské duše, protože obsahuje čtyři vyměnitelné koncovky. Cena PowerCube začíná na 319 Kč. Produktovou řadu Remote zakoupíte v setu za 899 Kč, samostatně pak za 729 Kč za zásuvku či 309 Kč za ovladač.Úvodní foto: PowerCubeKomentáře