Nová herní myš s bezdrátovou technologií na profesionální úrovni

InfoTech |

Myš Logitech G900 Chaos Spectrum je vybavena špičkovou bezdrátovou technologií, vyspělým herním optickým snímačem pohybu a nastavitelným podsvícením

Nová herní myš s bezdrátovou technologií na profesionální úrovniLogitech uvedl na trh herní myš G900 Chaos Spectrum. Tato nová herní myš se může pochlubit nejlepší bezdrátovou technologií v daném oboru, vyspělým optickým herním snímačem pohybu, flexibilním designem, který je vhodný pro praváky i leváky, nastavitelným podsvícením, konstrukcí mechanických tlačítek na pivotových závěsech a odlehčeným provedením pro maximální výkon a pohodlí i při dlouhých herních soubojích. U myši Logitech G900 Chaos Spectrum je zajištěno bezdrátové spojení bez jakéhokoli zpoždění a má dlouhou výdrž baterie, na níž se mohou spolehnout i profesionální hráči z oblasti eSports.

Logitech

Technologie bezdrátového přenosu na profesionální úrovni

Díky rychlosti přenosu informací o pohybu myši s taktem jedné milisekundy a vysoce optimalizovanému bezdrátovému spojení na frekvenci 2,4 GHz je myš Logitech G900 Chaos Spectrum rychlejší než myši na kabelu i bezdrátové. Exkluzivní technologie ladění taktu je jedním z aspektů, který podstatně snižuje spotřebu energie, takže můžete hrát bez přerušení 32 hodin na jedno nabití (24 hodin s podsvětlením, které je nastaveno jako výchozí). Pokud bude baterii energie docházet, upozorní na to funkce Battery Assistant obslužné aplikace Logitech Gaming Software (LGS). Ani při připojení nabíjecího kabelu není třeba hru přerušit, protože myš se přepne mezi bezdrátovým režimem a připojením přes kabel. Plné nabití prázdné baterie trvá asi dvě hodiny.

Herní optický snímač pohybu myši

Myš Logitech G900 Chaos Spectrum je osazena herním optickým snímačem pohybu s označením PMW3366, což je nejmodernější senzor s technologií společnosti Logitech pro ladění taktu přenosu dat. Snímač PMW3366 přesně převádí jakýkoli pohyb ruky na obrazovku s hladkou a okamžitou odezvou, a to i při nastavení na vysokou citlivost. Má nulové vyhlazování a filtrování v celém spektru možných rozlišení DPI (od 200 do 12.000 DPI), což zajišťuje výjimečnou přesnost sledování pohybu a konzistentní odezvu při jakkoli rychlém pohybu.

Možnosti plného přizpůsobení pro vaši ruku i styl

Myš Logitech G900 Chaos Spectrum vám dává volnost, abyste si ji mohli nakonfigurovat přesně podle svých představ. Není jen neutrálně „obouruká“, ale pomocí přiložených magnetických krytů tlačítek ji lze přetvořit na myš přímo určenou pro praváky nebo leváky. Tato myš je zkonstruovaná tak, že nevnucuje způsob, jak ji budete držet – její tvar bude pohodlný pro různě velké dlaně, dlouhé nebo krátké prsty a způsoby klikání. Pomocí obslužné aplikace LGS je možné naprogramovat barvu a intenzitu podsvětlení tak, aby ladilo s vaším stylem, počítačovou sestavou a prostředím, přičemž vybírat můžete z palety 16,8 milionů barevných odstínů.

Mechanická konstrukce tlačítek na otočných závěsech

Tlačítka myši Logitech G900 Chaos Spectrum byla navržena s cílem dosáhnout zřetelného a čistého kliknutí s rychlou akcí. Do hlavních tlačítek, levého a pravého, je vestavěn systém kovových napínaných pružin a exkluzivní mechanické závěsy na pivotech. Tento systém zkracuje vzdálenost od stlačení tlačítka ke spínačům a současně minimalizuje sílu potřebnou pro aktivaci kliknutí, takže každý následný klik lze provést rychleji. Výsledkem je citlivější odezva a stabilně rychlé, přesné a spolehlivé chování myši.

Precizně odlehčené provedení

Každá součást myši Logitech G900 Chaos Spectrum prošla optimalizací s cílem snížit celkovou hmotnost a současně zachovat stabilitu. Výsledkem je bezdrátová herní myš, která váží pouhých 107 gramů, takže i při dlouhém hraní bude pohodlná a současně poskytne rychlejší odezvu na pohyb v různých směrech.

Cena a dostupnost

Očekává se, že myš Logitech G900 Chaos Spectrum bude v Evropě k dostání počátkem dubna 2016 za doporučenou maloobchodní cenu 4 959 Kč.Úvodní foto: LogitechKomentáře