Nová produktová řada WD_BLACK

InfoTech |

Western Digital přidává černou barvu do herních konzolí a stolních počítačů

Nová produktová řada WD_BLACKPětice nových externích disků (HDD i SSD) je vytvořena na míru herním konzolím i herním počítačům a optimalizuje ukládací kapacitu, přenositelnost dat i samotných her a zvyšuje jejich dostupnost. 

Western Digital

Mezi pěticí nových produktů jsou i ty, které se opírají o možnosti SSD disku WD_Black SN750 NVMe. Nové externí disky WD_Black jsou promyšleně navrženy a na míru postaveny tak, aby reagovaly na stále rostoucí potřebu ukládání dat. Nové externí disky poskytují výkon, kapacitu a spolehlivost, a pomáhají tím hráčům počítačových her (jak na PC tak konzolích) hrát bez omezení a stale lépe. V případě použití SSD disků WD_Black tato externí úložiště zajistí mimo jiné rychlejší načítání jednotlivých scén.

Díky spolupráci se společností Microsoft nabízej vybrané disky WD_Black až tříměsíční členství v programu Xbox Game Pass Ultimate s přístupem do aktualizované knihovny vice než sta skvělých her pro PC nebo konzoli a současně i všechny výhody programu Xbox Live Gold.

Cena a dostupnost

WD_Black P10 Game Drive jsou k dostání v kapacitách od  2 TB až po 5 TB. Doporučené koncové ceny v závislosti na kapacitě začínají na 3 490 Kč (2 TB)  a končí na 4 990 Kč (5 TB).Úvodní foto: Western DigitalKomentáře