Nová řada LED televizorů Sencor s DVB-T2

InfoTech |

Sencor představuje novou řadu LED televizorů s certifikací DVB-T2

Nová řada LED televizorů Sencor s DVB-T2S novými televizory splňující požadavky roku 2017 přichází Sencor v podobě řady F58TCS, která nese certifikaci zaručující, že majitelé nebudou mít problém s blížícím se přechodem na vysílání ve standardu DVB-T2. Oba modely Sencor SLE 40F58TCS a SLE 43F58TCS úspěšně prošly testem Českých Radiokomunikací a obdržely označení DVB-T2 Ověřeno.

Sencor

S novými modely Sencor SLE 40F58TCS (úhlopříčka 101 cm) a SLE 43F58TCS (úhlopříčka 109 cm) dostává zákazník plně vybavený televizor s Full HD LED obrazovkou a možností přijímat signál ze všech platforem – ze vzduchu, satelitu i kabelové televize díky kombinovanému tuneru DVB-T/T2/C/S2. Nechybí samozřejmě ani porty HDMI pro připojení tradiční AV techniky nebo počítače. Televizory jsou vybaveny rovněž USB porty, takže umožňují jak nahrávání na externí USB disk, tak i přehrávání multimediálních souborů nejrozšířenějších formátů jako jsou videoformáty HEVC, MKV, AVI, MP4, MOV, zvukové MP3 či obrazové soubory JPEG, JPG, PNG a BMP.

O pěkný obraz se u SLE F58TVS stará osvědčený displej s D-LED podsvícením, s jasem 250cd/m2 a širokými pozorovacími úhly 176°. Kvalitu obrazu hlídá i vysoce účinné obvody pro dynamickou redukci šumu (DNR). Dvojice 8W reproduktorů dodá obrazu zvuk v potřebné kvalitě ve všech úrovních hlasitosti. Rozdíly mezi úrovní vysílané hlasitosti jednotlivých kanálu samozřejmě hlídá automatická hlasitost (AVL), takže vás při přepínání mezi kanály nečeká prudký výkřik nebo naopak neslyšitelný šepot podle toho, jak zrovna tyto parametry nastavil provozovatel.

Dostupnost a ceny

Model SLE 40F58TCS stojí 8 999 Kč a model 43F58TCS 9 499 Kč.Úvodní foto: SencorKomentáře