Nová verze headsetu SteelSeries Arctis 3

InfoTech |

SteelSeries rozšiřuje řadu sluchátek Arctis o verzi s Bluetooth

Nová verze headsetu SteelSeries Arctis 3Novinka umožňuje poslech zvuku či komunikaci zároveň ze zařízení připojeného bezdrátově a jiného připojeného klasicky kabelem, a to napříč platformami PC, Mac, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, VR a chytrými telefony a tablety. 

SteelSeries

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth jsou vhodná pro použití s konzolí Nintendo Switch a jsou prvním headsetem nabízejícím tento typ kompatibility. Hráčům dávají možnost Bluetooth připojení a komunikace přes mobilní telefon, resp. aplikaci Nintendo Switch Online, zatímco poslech zvuků ze hry je zprostředkováno kabelem z Nintento Switch.

Hráčům na konzolích PlayStation 4 či Xbox One poskytují totožnou výhodu. Zatímco jsou připojeni přes Bluetooth skrze mobilní aplikaci Discord, kde komunikují s přáteli, mohou si užívat kvalitní audio z konzole připojené standardním 3,5mm kabelem.

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth disponují technologiemi a funkcemi jako standardní headset Arctis 3 včetně kvalitního, zatahovacího ClearCast mikrofonu s bidirekcionální charakteristikou, která akusticky eliminuje hluk v pozadí a reprodukuje tak čistý zvuk. Polstrování náušníků je vyrobeno z AirWave tkaniny inspirované prodyšnými materiály využívanými v atletice. Komfort sluchátek zajišťuje flexibilní čelenka.

Dodávaný intuitivní software SteelSeries Engine umožňuje nastavení zvuku dle uživatelských preferencí a libovolné využití dostupných aplikací.

Dostupnost a cena

SteelSeries Arctis 3 Bluetooth jsou k dispozici celosvětově za koncovou cenu 149,99 euro včetně DPH a dopravy.Úvodní foto: SteelSeriesKomentáře