Nová webkamera Logitech C922 Pro Stream Webcam

InfoTech |

Logitech C922 Pro Stream Webcam je navržena s cílem splnit potřeby uživatelů při streamování videa

Nová webkamera Logitech C922 Pro Stream WebcamModel C922 Pro Stream Webcam vám umožní streamovat a zaznamenávat video s rozlišením 1 080p při snímkové frekvenci 30 snímků za sekundu nebo v rozlišení 720p při 60 fps, má software pro dynamickou náhradu pozadí od firmy Personify a tříměsíční prémiovou licenci na ukládání a streamování videí od společnosti XSplit. Webová kamera C922 přichází též se stolním naklápěcím stativem, který vám při streamování umožní nastavit kameru do toho nejpříhodnějšího úhlu.
Logitech

S webovou kamerou C922 Pro Stream Webcam můžete přenášet video v rozlišení HD se snímkovou frekvencí 60 fps, která zprostředkuje plynulejší pohyb tak, aby vaše komunita mohla zřetelně vidět každý detail vašeho hraní ve stejné rychlosti zobrazování, jakou při hře používáte. Webová kamera je navíc vybavena funkcí dynamické náhrady pozadí, která používá inteligentní rozpoznávání tvarů pro odlišení hráče od jeho pozadí bez nutnosti používat obtěžující zelené plátno. Hráči pak mohou překrýt záznam sebe sama na herním streamu pomocí oblíbených aplikací pro přenos herních streamů, například OBS a XSplit.

Díky automatické korekci při nízké hladině osvětlení a rychlému automatickému ostření se kamera C922 Pro Stream Webcam dokáže přizpůsobit blikajícím světlům v místnosti nebo situaci, když používáte více počítačových monitorů, takže můžete streamovat ostré a zřetelné video i v přítmí. A nezáleží ani na úhlu, z něhož vysíláte, protože dva všesměrové mikrofony s funkcí potlačení okolního hluku zajistí čistý stereo zvuk bez výpadků během streamování nebo záznamu videa.

Kamera C922 Pro Stream Webcam se dodává spolu s balíčkem tříměsíční prémiové licence společnosti XSplit, která zahrnuje kompletní přístup k nástrojům a funkcím na profesionální úrovni, jež poskytují aplikace XSplit Broadcaster a XSplit Gamecaster, abyste mohli rychle a snadno začít streamovat jakýkoli druh obsahu hned, jak kameru vybalíte.

Cena a dostupnost

Webová kamera Logitech C922 Pro Stream Webcam bude k dostání v České republice v průběhu října za doporučenou maloobchodní cenu 2 690 Kč.Úvodní foto: LogitechKomentáře