Nové monitory Philips UltraColor

InfoTech |

Široká barevná škála technologie UltraColor disponuje přirozenější zelenou, sytější červenou nebo hlubší modrou, a přináší tak lepší zábavu, živější obraz a má vliv i na produktivitu

Nové monitory Philips UltraColorDíky širší barevné škále (85% NTSC oproti typické 72%) zvětšuje UltraColor rozsah vnímaných barev a přináší tak opravdu živý obraz. Na rozdíl od vylepšení, u nichž jde o vyladění nastavení softwaru pro vyváženost barev, UltraColor funguje na základě skutečné chemie v panelu: umožňuje to nově upravené nastavení barevných čipů. Monitory řady E-Line také nabízejí Full HD úhlopříčku s rozlišením 1 920 x 1 080 bodů (16:9) pro syté detaily a kontrast. Technologie Flicker-free nabízí ultra stabilní obraz, který neunaví oči ani po dlouhém sezení před obrazovkou.

Philips 

Nejnovější monitory řady E-Line jsou k dispozici s černým lesklým rámečkem a stejným tenkým kovovým stojanem. Všechny se pyšní skleněným povrchem až k okrajům a minimálním ohraničením. Elegantní linie ještě vylepšuje přední panel bez dotykových tlačítek: místo nich je zde na zadní straně diskrétně umístěné přepínací tlačítko EasySelect pro rychlé vyladění nastavení monitoru.

Chytré nastavení

Pro ještě lepší volbu obrazové kvality monitory nabízejí chytré Philips technologie: SmartContrast analyzuje aktuální obsah na obrazovce a automaticky upravuje barvy a intenzitu podsvícení pro co nejlepší digitální obraz i kvalitu videí. Je zde i speciální a energeticky úsporný ekonomický mód pro optimální nastavení běžných pracovních aplikací. Funkce SmartImage Lite také přezkoumává obsah na obrazovce a výrazně vylepšuje kontrast, saturaci barev i ostrost. Uživatelé si tak mohou sami zvolit to nejvhodnější nastavení.  

Chytré telefony a streamování

Připojením svých chytrých telefonů nebo jiného mobilního zařízení s MHL mohou uživatelé streamovat fotky a videa přímo do monitorů 246E7QDAB a 276E7QDAB, hrát mobilní hry nebo si prohlížet fotky a videa v kvalitě Full HD UltraColor – spolu s plně digitálním ozvučením. Mobilní zařízení se během svého připojení k monitoru může pohodlně dobíjet, takže nedojde k rychlému vyčerpání baterie. 

Dostupnost a cena

Nové monitory Philips 246E7QDAB a Philips 276E7QDAB budou k dispozici v srpnu za cenu 5 099 Kč (189 eur) a 7 269 Kč (269 eur). Úvodní foto: PhilipsKomentáře