Nové monitory zaměřené na konzolové hráče

InfoTech |

Prvním monitorem ze série Momentum bude Philips 436M6VBPAB, nabídne 4K UHD rozlišení na svém 43palcovém VA panelu

Nové monitory zaměřené na konzolové hráčeModel 436M6VBPAB se může pochlubit maximálním jasem až 1000 cd/m², širokým barevným gamutem se 100% BT.709 a 97,6 % DCI-P3 pokrytím. Plných 1,07 mld. barev je dosaženo díky 8bit +2bit FRC (Frame Rate Control) hloubkou barev. Philips 436M6VBPAB je navíc, oproti běžnému LED podsvícení, vybaven technologií Quantum Dot.

Philips Model 436M6VBPAB je velký stylový monitor s velice tenkým rámečkem a moderním až futuristickým hliníkovým stojanem. Monitor je vybaven osvětlením Ambiglow, které vytváří jedinečný zážitek ze sledování, díky vytváření osvětlení kolem monitoru. Výkonná elektronika analyzuje obsah obrazu a přizpůsobuje barevnost a jas světla tak, aby co nejvíce odpovídalo dění na monitoru.

Prví model ze série 436M6VBPAB je vybaven 43” VA panelem a CrystalClear 4K (3840x2160 bodů) UHD rozlišením s dobou odezvy 4 ms GtG a s technologiemi SmartResponse a Adaptive Sync pro ničím nerušené hraní. SmartResponse umožňuje zobrazení bez duchů i v rychlých scénách ve hrách nebo filmech. Nejnovější generace herních konzolí jsou schopny využívat 4K rozlišení a HDR (High Dynamic Range) ve vybraných hrách, pro které je model 436M6VBPAB to pravé ořechové. Monitor se dále hodí pro sledování filmů, seriálů, sportovních přenosů a hraní, díky podpoře Adaptive Sync pro AMD grafické karty. Adaptive Sync synchronizuje snímkovou frekvenci vykreslované grafiky s obnovovací frekvencí monitoru, čímž se eliminuje trhání a sekání obrazu. Pro ještě lepší odezvu je monitor 43M6VBRAB vybaven Low Input Lag modem, který umožňuje signálu obcházet většinu zpracování obrazu v monitoru a snižuje tak vstupní latenci na polovinu.

Dostupnost a cena

První Philips Momentum monitor 436M6VBPAB se na trhu objeví v květnu 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 20 289 Kč (799 euro).Úvodní foto: PhilipsKomentáře