Nové notebooky ThinkPad L470 a L570

InfoTech |

Lenovo uvádí dvě novinky z řady univerzálních firemních notebooků

Nové notebooky ThinkPad L470 a L570Nové modely ThinkPad L470 a L570 poskytují vysoký výkon, který jde ruku v ruce s podnikovým zabezpečením a spolehlivostí značky ThinkPad. Zároveň představují cenově dostupná zařízení, která uživatelům zajistí produktivitu po celý den. 

Lenovo

Sedmá generace procesorů Intel Core i7 v kombinaci s operační pamětí až 32 GB DDR4 a operačním systémem Windows 10 Pro vytváří z obou notebooků výkonná zařízení pro profesionály. Technologie Intel Optane umožňuje využít celý potenciál procesorů, odstraňuje nedostatky a současně disponuje rychlou ukládací pamětí. ThinkPad L570 je navíc dostupný s verzí operačního systému Windows 10 Pro Signature Edition, která eliminuje zkušební verze a nechtěné aplikace pro ještě větší produktivitu při práci.

Oba modely vám poskytnou takovou výdrž na baterii, jakou budete potřebovat. ThinkPad L570 s vámi na jedno nabití udrží krok až 11 hodin, zatímco jeho menší bratr ThinkPad L470 zvládne až 12 hodin bez dobíjení.

Výhodou čtrnáctipalcového notebooku ThinkPad L470 je také jeho nízká hmotnost. Váží pouze 1,92 kg a pyšní se maximální odolností pro každodenní používání i v nejnáročnějších pracovních podmínkách. Stejně jako další notebooky z rodiny ThinkPad prošel i tento model armádními testy MIL-Spec a na svém kontě má celkově více než 200 kontrol kvality.

Oba notebooky nabízí také široké možnosti konektivity a podporu technologie LTE-A (4G), se kterou se snadno připojíte k internetu i na místech, kam běžná WiFi nedosáhne. Nespornou výhodou je také vysoký grafický výkon obou notebooků s volitelnou dedikovanou grafickou kartou.

Dostupnost a cena

Notebooky ThinkPad L470 a L570 jsou dostupné za cenu od 27 190 Kč, respektive od 31 590 Kč včetně DPH.Úvodní foto: LenovoKomentáře