Nové notebooky Toshiba Tecra Z40

InfoTech |

Toshiba představuje nové konfigurace notebooků Tecra Z40-C s magnéziovým tělem

Nové notebooky Toshiba Tecra Z40Toshiba uvedla na trh dvě nové konfigurace 14“ profesionálních notebooků Tecra Z40. Obě poskytují komfort matného Full HD displeje, 8 GB operační paměti, tichou podsvícenou klávesnici odolnou proti polití, možnost bezdrátového přenosu obrazu do prezentačního displeje pomocí Intel WiDi Pro, možnosti dokování a výdrž na baterie 8,5 hodiny. Notebook Tecra Z40-C-11E je připraven pojmout do tradičního pevného disku až 500 GB dat, Tecra Z40-C-11P nabízí naproti tomu mimořádně rychlý přístup k datům uloženým na SSD disku s kapacitou 256 GB. Ten zajišťuje zároveň vyšší úroveň odolnosti proti nepředvídatelným pádům a otřesům. První konfigurace je osazena procesorem Intel Core i5 a integrovanou grafikou Intel HD 520, druhá varianta nabízí výkon procesoru Intel Core i7 a samostatné grafické karty Nvidia GeForce 930M. 

Toshiba

V tenkém a lehkém těle skrývá Tecra Z40 potenciál pro profesionální firemní práci s plným zabezpečením. TPM čip pomáhá chránit za všech okolností citlivá data, včetně eventuality krádeže nebo ztráty přístroje. Notebook poskytuje funkci šifrování všech uložených dat, která zajistí to, že i kdyby útočník vymontoval pevný disk z útrob a připojil ho k jinému zařízení, k uloženému obsahu se nedostane. K posílení bezpečnosti přispívá také vlastní Toshiba BIOS, který je koncipován tak, aby odolal útokům zvenčí.

Dostupnost a cena

Obě nové konfigurace notebooku Toshiba Tecra Z40-C jsou k dispozici na českém a slovenském trhu prostřednictvím distributorů a prodejců značky Toshiba.Úvodní foto: ToshibaKomentáře