Nové paměťové moduly ADATA

InfoTech |

ADATA oznamuje uvedení paměťových modulů DIMM DDR4-2666 U-DIMM a DDR4-2666 SO-DIMM s novou kapacitou 32 GB

Nové paměťové moduly ADATADíky využití nejnovějších výrobních a pájecích technologií se podařilo dostat kapacitu 32 GB do jednoho slotu, a to jak u varianty U-DIMM, tak u verze SO-DIMM. Obě podporují nejnovější platformy Intel a AMD. Verze U-DIMM 32 GB potěší všechny náročnější uživatele, jako jsou hráči nebo profesionální grafici, díky tomu, že jim umožní překročit paměťové limity dvouslotových platforem. Pro majitele notebooků nabízí ADATA verzi DDR4-2666 SO-DIMM 32GB. 

ADATA

Jako u všech paměťových modulů ADATA, i tyto produkty a všechny komponenty použité při jejich výrobě procházejí důkladným testováním a kontrolou kvality. ADATA tak může garantovat jejich spolehlivost, stabilitu a vysoký výkon. Navíc splňují přísné standardy JEDEC a RoHC, což zaručuje kompatibilitu, stabilitu a environmentální nezávadnost. Díky vysoké kvalitě může ADATA na své paměťové čipy nabídnout neomezenou celoživotní záruku.

Dostupnost a ceny

Paměťové moduly ADATA DDR4-2666 U-DIMM a DDR4-2666 SO-DIMM jsou k dispozici za doporučenou cenu 3 399 Kč.Úvodní foto: ADATAKomentáře