Nové portfolio telefonů Nokia

InfoTech |

Nové modely Nokia 7.2 a Nokia 6.2 přinesou silnou konkurenci do střední třídy smartphonů

Nové portfolio telefonů NokiaHMD Global, výrobce telefonů Nokia, představil pětici nových telefonů. Mezi nimi dva nové chytré telefony: Nokia 7.2 s 48MP trojitým fotoaparátem s optikou ZEISS a Nokia 6.2 s displejem s technologií PureDisplay a trojitým fotoaparátem s AI. 

Nokia

HMD Global takédisplay rozšiřuje své portfolio v oblasti klasických tlačítkových telefonů. Nokia 800 Tough je prvním klasickým telefonem společnosti HMD Global, který přináší zvýšenou odolnost a skvělou výdrž na jedno nabití v kombinaci s moderními funkcemi jako jsou Google Asistent, WhatsApp, 4G a další. Nokia 2720 Flip je kompaktní zařízení s „véčkovou“ konstrukcí, které potěší moderními funkcemi i díky integraci AI technologií.

Nokia 7.2 – zaměřena na fotografii

Nokia 7.2 se může pyšnit 48MP trojitým fotoaparátem s technologií Quad Pixel a optikou ZEISS. Majitelé novinky se dočkají řady zlepšení v oblasti fotoaparátu. První z nich je integrace bokeh efektu na úrovni klasických DSLR fotoaparátů, o který se postarala společnost ZEISS. ZEISS bokeh styly zajistí portrétní fotografii s rozostřeným pozadím v jakoukoliv denní dobu. Pro úplnou svobodu lze rozostřit jak popředí, tak pozadí fotografie. Nokia 7.2 poskytne také ostré snímky během večerních chvilek díky dedikovanému nočnímu režimu, který je podpořen AI technologií v kombinaci s vysoce citlivým 48MP fotoaparátem. Nokia 7.2 staví na úspěších svých předchůdců z řady 7 a nabídne dvoudenní výdrž na jedno nabití, displej s technologií PureDisplay HDR a příznačný severský design.

Nokia 6.2 – PureDisplay a trojitý fotoaparát

Nokia 6.2 je prvním telefonem z řady 6, který nabídne trojitý fotoaparát a PureDisplay technologii. Za dostupnou cenu tak zákazník získá podařené fotografie a zážitek během sledování obsahu, díky technologii HDR. Ta bude všudypřítomná díky speciálnímu zobrazovacímu procesoru, který poskytne až miliardu barevných odstínů. Díky kombinaci trojitého fotoaparátu a AI technologie budou fanoušci schopni zachycovat ty nejdetailnější fotografie. Chybět nebude ani režim bokeh a možnost zachytit širokoúhlé snímky. Dvoudenní výdrž na jedno nabití zajistí, že se zákazníci nemusejí bát vybití telefonu v nevhodný moment. Model Nokia 6.2 zůstává věrný svému skandinávskému původu a nabídne precizně zpracovanou konstrukci, prémiové materiály a unikátní design.

Nokia 800 Tough – odolnost a výdrž

Nokia 800 Tough je prvním odolným telefonem společnosti HMD Global Přístroj nabídne odolnost proti vodě a prachu, ale zákazníci se nemusí obávat ani pádů a vysokých teplot. Je to zkrátka ideální společník do náročných pracovišť a pro odvážné outdoorové nadšence. Také chytré funkce si zde našly své místo a nechybí tak například Google Asistent, WhatsApp, Facebook nebo 4G konektivita. S modelem Nokia 800 Tough společnost HMD Global míří i do B2B odvětví, kde mohou zákazníci ocenit odolné zařízení a na cestovatele, kteří odolný telefon ocení během svých dobrodružství.

Nokia 2720 Flip – obohacená o 4G

Nokia 2720 Flip je klasickým telefonem, který je navržen pro moderního zákazníka. Nabídne kompaktní konstrukci, integrovanou AI technologii a dostatečnou odolnost v podobě „véčkového“ telefonu. Ani zde nechybí Google Asistent, Facebook a další moderní funkce. Nokia 2720 Flip nabídne také nouzové tlačítko a ICE (In Case of Emergency) informační menu.

Nokia 110 – zábava do kapsy

Nokia 110 je ideálním telefonem pro ty, kteří ocení zábavu na cestách. Nabídne MP3 přehrávač, zabudovaný fotoaparát a FM rádio. Nechybí ani oblíbené hry, včetně legendárního titulu Had. Se dlouhou výdrží na jedno nabití mohou zákazníci telefonovat od úsvitu do soumraku. Nokia 110 staví na úspěchu modelu Nokia 105 a za velmi podobnou cenu nabídne navíc fotoaparát, možnost poslechu hudby a oblíbené hry.Úvodní foto: NokiaKomentáře