Nový 10,1“ tablet Panasonic s novým designem a systémem Android

InfoTech |

Tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 je díky plně odolnému provedení s dlouhou životností a flexibilním možnostem podnikového nastavení ideálním mobilním zařízením pro autodílny a prodejny vozidel

Nový 10,1“ tablet Panasonic s novým designem a systémem AndroidZařízení se navíc hodí jak pro profesionály na prodejních místech a u příjmu objednávek i v oblasti maloobchodu a pohostinství, tak pro mobilní pracovníky, kteří v terénu potřebují rychle získat přístup k dokumentaci. 

Panasonic

Výkon, odolnost a uživatelská přívětivost

Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 je nástupcem modelu FZ-A1. Vyznačuje se lehkým (880 g), tenkým (16,4 mm) provedením bez ventilátoru a obsahuje nejnovější operační systém Android 6.0 Marshmallow s balíkem Eterprise Security z platformy Android for Work. Model je vybaven nejnovějším, ještě výkonnějším čtyřjádrovým procesem Intel Atom x5-Z8550 Quad Core (2 MB cache paměti, od 1,44 GHz až do 2,4 GHz) se 4 GB RAM a 32 GB eMMC paměti pro data. 

Viditelnost uvnitř i venku

Displej (1 920 x 1 200 px) o velikosti 10,1 palců, který se vyznačuje jasem 800 cd/m2, byl navržen pro snadné použití a špičkovou viditelnost jak ve venkovních prostorách, tak v interiérech. Multidotykový kapacitní displej může být ovládán rukou, rukavicí nebo pomocí kapacitního stylusu pro účely přesného psaní poznámek či zachycení podpisu, a to dokonce i za deště. 

Podnikové funkce

Tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 se navíc dodává s bohatou sadou volitelných podnikových rozhraní a možnostmi bezdrátového připojení. To umožňuje uzpůsobení zařízení přesně na míru danému podniku. Kromě celé řady podnikových funkcí (1 x USB 3.0 typ A, 1 x USB 3.1 typ C OTG, 1 x HDMI a 1 x Micro SD, GPS) lze zařízení doplnit o volitelnou čtečku čipových karet, čtečku 2D čárových kódů a technologii 4G. Port USB 3.1 typ C OTG pro oboustranné připojení se vyznačuje přenosovou rychlostí až 5 GB/s, nabíjením (až 5 V, 900 mA - USB PD není podporováno) a funkcí USB On-The-Go pro snadné kopírování a přenos souborů mezi zařízeními se systémem Android. 

Model Toughpad FZ-A2 je optimalizovaný pro konektivitu bez ohledu na aktuální umístění a je vybaven nejnovější bezdrátovou technologií Wi-Fi 802.11ac Intel Dual Band AC 8260 pro nejrychlejší přenos dat a Bluetooth v4.2 třídy 1.

Baterie, která vydrží

Tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 disponuje baterií vhodnou pro uživatelskou výměnu, která má životnost 9 hodin, a díky tomu vyhoví potřebám jedné pracovní směny. Pro případ nepřetržitého provozu je možné baterii vyměnit i za chodu. 

Kamery a rychlá komunikace

Uživatelům, kteří potřebují mít možnost videokonferencí a fotokopírování dokumentace v terénu, nabízí tablet FZ-A2 přední webkameru s rozlišením Full HD a zadní 8MPx kameru s bleskem. Je také vybaven vestavěnými směrovými mikrofony, které jsou ideální pro komunikaci, pro videokonference a rozpoznávání řeči. 

Tvrdá práce

Tablet Toughpad FZ-A2 je dodáván v plně odolném provedení ze slitiny hořčíku a je uzpůsoben k používání na cestách nebo v náročných podnikových podmínkách. Prošel testy pádu z výšky 1,2 m*, disponuje stupněm krytí proti průniku prachu a vody IP65 a je schopen provozu při teplotách od -10 do +50 °C*. 

Dostupnost a ceny

Tablet Toughpad FZ-A2 bude dostupný od července 2016 za zaváděcí cenu 1 270 Euro + DPH.

 Úvodní foto: PanasonicKomentáře