Nový 43palcový monitor Philips s rozlišením 4K

InfoTech |

Zatím největší model z 4K řady monitorů Philips umí propojit obraz ze 4 systémů na jednu obrazovku

Nový 43palcový monitor Philips s rozlišením 4KNový Philips BDM4350UC přináší obraz s rozlišením UltraClear 4K UHD (3 840 x 2 160 bodů). Designéři a uživatelé CAD aplikací si mohou prohlížet složité projekty až do nejemnějších detailů, vědecké snímky například pro geologické výzkumy jsou jasnější než kdy dřív. Finanční experti, pracující s rozsáhlými daty v tabulkách, mohou vidět vše najednou, aniž by museli luštit malá políčka. A kreativní profíci zase ocení super detaily a opravdu velkou pracovní plochu.

Philips

Technologie MultiView pro 4K

Monitor BDM4350UC nabízí díky 43 palcům dostatek prostoru pro práci s více okny a aplikacemi vedle sebe. Funkce Multiview umožňuje uživatelům připojit až čtyři různé zdroje a zobrazit čtyři Full HD okna na obrazovce zároveň. Funkce Picture-by-Picture (PbP) poskytuje například důležitý přehled o datech v řídicích centrech (sledování dopravy a počasí, řízení letového provozu a ostraha budov). Vysílání ze čtyř kamer z různých zdrojů je možné sledovat na jedné obrazovce. V průběhu mítinků mohou pracovníci v týmu sledovat obsah ze čtyř notebooků současně, což má za výsledek větší pohodlí při diskuzích a zvýšení produktivity práce. Jiní by raději spojili užitečné s příjemným – s modem Picture-in-Picture (PiP), který podporuje dvě zařízení, mohou pracovat na PC a zároveň sledovat živé fotbalové vysílání ze set-top boxu. 

Díky mnoha možnostem připojení, jako jsou HDMI, DisplayPort a MHL pro přenos obrazu z mobilních zařízení (zatímco se současně nabíjejí), nabízí nový 43palcový 4K Ultra HD monitor možnost pracovat i bavit se. Super rychlý konektor USB 3.0 (rychlost přenosu 5,0 Gbit/s, což je až 10x rychlejší než USB 2.0) uživatelům umožňuje vychutnat si jejich obsah v 4K Ultra HD rozlišení při 60 Hz na 43palcové obrazovce.

Dostupnost a cena

Nový Philips BDM4350UC bude k dispozici na začátku května za cenu 18 999 Kč (699 eur). Úvodní foto: PhilipsKomentáře