Nový herní zakřivený monitor

InfoTech |

AOC představuje nový herní monitor AGON AG272FCX6, který je upgradem modelu AGON AG272FCX

Nový herní zakřivený monitorNový model je vybaven dobou odezvy 165 Hz, místo 144 Hz jeho předchůdce. Přesto je cenově dostupnější. Nový monitor je vybaven MVA panelem s dobou odezvy 1 ms MPRT, kontrastem 3 000:1 a širokými pozorovacími úhly 178°/178°. Nový design modelu AG272FCX6 s nastavitelným RGB podsvícením zadního panelu si zamilujete na první pohled, navíc na stole zabírá  minimum místa. Ergonomický stojan umožňuje nastavit monitor podle potřeb uživatele a použité tenké rámečky jsou ideální pro vícemonitorové sestavy. Podpora AMD FreeSync téměř dokonale eliminuje trhání a sekání obrazu, čímž nabízí hladké hraní. Zakřivení 1800R pomáhá vytvářet pocit ponoření se do hry. 

AOC

AOC AGON AG272FCX6 má 27” MVA panel se zakřivením 1800R. Maximální obnovovací frekvence 165 Hz, ve spojení s AMD FreeSync, umožňuje monitoru srovnávat jeho obnovovací frekvenci s výstupem grafické karty a tak eliminovat trhání obrazu. Minimální input lag umožňuje hráčům získávat vizuální feedback, bez pozorovatelného zpoždění. Díky obnovovací frakvenci 165 Hz a době odezvy 1 ms MPRT je rozmazání obrazu citelně redukované, pohyby jsou přirozené, hrany ostré a sekání hry prakticky žádné. Navíc, kontrast MVA panelu 3 000:1 zaručuje hluboké temné tóny a živé barvy s pokrytím 100 % sRGB barevného pole.

Upravte si jej dle svého gusta

Monitor AG272FCX6 cílí na hráče, kteří již mají doma například customizované herní PC v různých tvarech nebo si potrpí na barevně podsvícené periferie. Monitor také nabízí RGB LED podsvícení na svých zádech, ve třech úrovních intenzity. Nastavte si svoji nejoblíbenější pozici monitoru, díky plně ergonomickému stojanu. Přídavné dálkové ovládání QucikSwitch umožňuje rychlý přístup do herních módů AOC Game Modes (pro hry FPS, závody nebo RTS a tři volné pozice pro uživatelské nastavení), bez nutnosti vstupu do OSD. To je přístupné pomocí snadno ovladatelného joysticku na spodní hraně monitoru. Šikovný držák a systém ukládaní kabelů jsou příjemnými a praktickými doplňky.

Pohoda při hraní

Využívaním funkce AOC Shadow Conrol na tomto monitoru může hráč ve hře osvětlit temné kouty bez ovlivnění celého obrazu nebo ztmavit přesvícená místa. Pro menší námahu a únavu očí je monitor vybaven technologií Flicker-Free a LowBlue Light pro snížení úrovně modrého světla. Nový AGON AG272FCX6 nabízí dva HDMI porty, DisplayPort, VGA vstup a dva USB 3.0 vstupy pro připojení externích zařízení. Monitor nabízí i zabudované stereo reproduktory (2 x 3 W) a výstup pro sluchátka.

Dostupnost a cena

AOC AGON AG272FCX6 bude na trhu dostupný v průběhu dubna 2019 za doporučenou koncovou cenu 8 939 Kč (349 €).Úvodní foto: AOCKomentáře