Nový HTC Desire 10

InfoTech |

Elegantní kovový model přináší technologii HTC BoomSound Hi-Fi Edition a 24bitový Hi-Res zvuk

Nový HTC Desire 10Telefony HTC Desire 10 Lifestyle si určitě se vyznačují kontrastními kovovými konturami v odlescích zlata, které elegantně ohraničují a definují matný povrch celého přístroje. Tyto křivky jasně definují velikost HD displeje HTC Desire 10 Lifestyle, 5.5” (720p). Telefon bude dostupný ve dvou barevných variantách – Stone Black, Polar White.

HTC

HTC Desire 10 Lifestyle nabízí stejnou míru upravitelnosti a personalizace jako HTC 10. Základem je aktuální verze systému HTC Sense, který umožňuje změny do nejmenších detailů. Díky HTC Freestyle Layout jsou ikony osvobozeny od mřížky a kromě toho, že je můžete táhnout kamkoliv po displeji, k nim ještě můžete připojit widgety nebo nálepky. Vrstvěte je, klidně je překryjte a seskupujte. Dokonce můžete odkazovat nálepky na jednotlivé aplikace a tím se zcela zbavit všech ikon.

HTC Desire 10 Lifestyle nabízí 3GB paměti RAM a 32 GB úložného prostoru. Pokud by vám tento prostor nestačil, smartphone podporuje samozřejmě SD karty do velikosti až 2 TB.

Smartphone pohání 4jádrový procesor a akumulátor nabízí kapacitu 2700 mAh.Úvodní foto: HTCKomentáře