Nový Loewe Subwoofer 300

InfoTech |

Německý výrobce spotřební elektroniky Loewe, představil nový kompaktní a účinný subwoofer 300, určený k televizorům Loewe One

Nový Loewe Subwoofer 300Decentní černé tělo nového subwooferu je vyrobeno z 18 mm silného akusticky prověřeného kompozitu, který v kombinaci s malými rozměry nabízí výborné akustické vlastnosti. Jeho horní deska je tvořena 8 mm silným hliníkovým plátem bez jakýchkoli viditelných montážních prvků či šroubů. Všechny průduchy zvuku jsou umístěny níže, stejně jako vývod kabelu na spodní straně. Umístěním subwooferu ke zdi nebo do prostoru je ovlivněn výsledný charakter požadovaného zvuku. 

Loewe

Označení „300“ prezentuje výkon vestavěného zesilovače. Jeho 300 W je rozděleno do tří měničů, z nichž dva jsou pasivní. Díky tomu bylo možné dosáhnout tak kompaktních rozměrů ve srovnání s výslednými vlastnostmi. Subwoofer 300 je velký pouze 24,1 x 24,1 x 25,8 cm. Jeho sofistikovaný akustický koncept umožňuje reprodukci hlubokých a přitom velmi mohutných basů tak, jak je známe z kina. Zprostředkuje posluchačům působivý basový podkres hudby i filmů.

Subwoofer 300 je koncipován nejen jako doplněk televizorům Leowe One, se kterými tvoří jednotný designový celek. V případě spojení těchto dvou produktů plní neviditelný audiosystém vestavěný do Loewe ONE s výkonem 2 x 20 W funkci centrálního reproduktoru a subwoofer dodává zvukové reprodukci hutné basové tóny. Propojení s televizorem Loewe vybaveným digitálním Audio Linkem posouvá celý koncept daleko za možnosti běžných televizí.

Uživatelé, kteří vyžadují od reprodukce ještě více, mohou komplet dále rozšířit o dvojici malých, ale přesto výkonných reproduktorů Loewe Satellite Speaker (S2) a získat tak výkonný systém 3.1. K jednomu stávajícímu Subwooferu lze navíc připojit další Subwoofer 300 i sadu reproduktorů a vytvořit tak výsledný zvukový systém v konfiguraci až 5.2. S pomocí navigace Smart Menu a automatické detekce připojeného zařízení lze celý systém během chvíle intuitivně nastavit. Úvodní foto: LoeweKomentáře