Nový monitor Philips s USB-C

InfoTech |

MMD uvádí na trh nový monitor Philips 329P9H/00 s USB-C dokovací stanicí

Nový monitor Philips s USB-CTento 32" (80cm) model je vybaven výkonnými funkcemi připravenými pro náročné profesionály. UltraClear 4K UHD (3 840 x 2 160 bodů) rozlišení potěší zrak a široká nabídka portů a promyšlená ergonomie z něj dělá vysoce flexibilního společníka. Manažerům, finančním expertům, grafikům, designérům a ostatním profesionálům tento monitor nabízí vše, co potřebují k jejich náročné práci.  

Philips

Konektivita bez starostí

Dnešní profesionálové potřebují pracovat plynule, bez rušivých vlivů a starostí, a vyžadují proto bezproblémové připojení. I zde dokáže nový Philips 329P9H nabídnou víc. Díky zabudované USB 3.1 (USB-C) dokovací stanici nabízí tento model všechny výhody rychlého připojení pomocí jediného, tenkého USB-C konektoru. Dokovací stanice je vybavena dostatkem portů pro připojení různých periferií, jako je klávesnice nebo myš a RJ-45 Ethernet konektor poskytne internetové připojení počítačům připojeným přes USB-C port. Nový Philips 329P9H však toho umí ještě víc. Zabudovaný MultiClient KVM přepínač umožňuje kontrolovat dva různé, současně připojené, počítače pomocí jedné klávesnice a myši, přepínáním mezi zdroji jediným stiskem tlačítka. Technologie MultiView poskytuje další rozšíření možností sledování, kdy může uživatel na jediném monitoru sledovat informace ze dvou zdrojů jako je například PC a notebook. Pro doplnění konektivity je Philips 329P9H vybaven praktickou zabudovanou webkamerou s podporou Windows Hello, kterou lze snadno zasunout do hrany monitoru, pokud není zrovna potřeba.

Technologie FlickerFree a LowBlue mód se postarají o minimální námahu a únavu očí. SmartErgoBase pak umožní nastavit uživateli monitor do polohy, která mu nejvíc vyhovuje. Philips 329P9H je také vybaven technologiemi LightSensor a PowerSensor pro automatické šetření energií.

Dostupnost a cena

Nový model Philips 329P9H je dostupný za koncovou cenu 23 039 Kč (899 euro).Úvodní foto: PhilipsKomentáře