Nový Philips 272B8QJEB

InfoTech |

Nový displej je určen pro všechny firemní aplikace, které požadují vynikající rozlišení a vysoký výkon

Nový Philips 272B8QJEBMonitor Philips 272B8QJEB je vybaven IPS panelem s QHD rozlišením 2560 x 1440 bodů. Díky tomuto panelu nabízí ostrý obraz a vykreslení detailů v přirozených sRGB barvách. Tento 10bitový panel s vnitřním 12bitovým zpracováním obrazu dodává 1,07 mld. barev a nabízí tak vynikající barevné podání.

 Philips

Kompletní škála konektorů sahá od analogového VGA portu, přes digitální DVI-D, HDMI a DisplayPort 1.2. Navíc, díky SuperSpeed USB 3.0 konektorům, můžete přenášet data až rychlostí 5,0 Gbit/s, případně dobíjet svá mobilní zařízení. Monitor je také vybaven zabudovanými 2W stereo reproduktory a pohodlně dostupným konektorem na sluchátka. Malou, ale užitečnou vychytávkou je prostor na stojanu pod monitorem, který lze využít pro odložení mobilního telefonu nebo drobností.

Ergonomie pro zdravější pracovní prostředí

Philips 272B8QJEB je vybaven řadou technologií pro ulehčení pracovního procesu. Například mód EasyRead poskytuje zážitek jako by zákazník četl z běžného papíru. Monitor je vybaven ergonomickým podstavcem SmartErgoBase, díky kterému je nastavení ideální pracovní pozice skutečně hračkou. Umožňuje monitoru měnit výšku, natočit nebo naklonit, případně otočit o 90stupňů (pivot). IPS panel nabízí široké pozorovací úhly 178/178 stupňů v horizontální i vertikální poloze. Pro maximální pohodlí uživatele využívá nejnovější Flicker-free technologii a speciální mód LowBlue, který snižuje potenciálně škodlivé krátkovlnné modré světlo z LCD monitorů. Díky těmto vylepšením se uživatelé mohou plně soustředit na svoji práci, bez nepříjemné námahy očí.

Dostupnost a cena 

Monitor Philips 272B8QJEB bude k dostání od konce března 2018 za doporučenou koncovou cenu 6 829 Kč (269 Euro).Úvodní foto: PhilipsKomentáře